Velmi surne -utiekol mi cas (72 hodin)

Príspevok v téme: Velmi surne -utiekol mi cas (72 hodin)
barbora89

Ahojte! S priatelom som to robila a roztrhol sa nam kondom. Priatel sa urobil vo mne. Akurat som mala ovulaciu. Bolo to v piatok vecer. Uz vcera cez den mi bolo dost zle, alebo skor nevolno. Tocila sa mi hlava a hlavne sa mi chcelo vracat. Potom to trochu preslo, ale vecer mi uz zas krutilo v bruchu. No a dnes rano som vracala. Strasne sa bojim, ze som tehotna. Ak to tak je, mame obaja znicene zivoty! Ja som stredoskolacka, on tiez (prave ide maturovat, ja az o rok). Prosim pomozte nejak!!!
Ta \"tabletka po\". Mala som ju vziat do vcerajsieho vecera. Myslite, ze mi to moze zabrat aj po 72 hodinach??? Alebo neviete o niecom, co zaberie aj neskor. Na potrat ist nechcem. rosim, pomoc! Som strasne zufala:(

barbora89

Ja sa zblaznim! Tie testy su spolahlive po tak kratkej dobe? Po 4 dnoch od oplodnenia?
Prosim vas - napiste co najviac nazorov o tej nevolnosti. Lebo sa zosaliem. Fakt ju mozem pocitovat uz par dni po sexe?

natalia222

Mojej mame bolo asi hneď na druhý deň zle a bola naozaj tehotná, takže môže byť....Daj potom vedieť, že ako to dopadlo...Držím palce.

markketa

plodnost ženy trva cca12h.takže tie pllodne dni sa podla ciklu ratat nedaju.každa sme ina!jedna je plodna hned po menzese,druha tesne pred menzesom,je to fakt individualne.nato never,že si ich prave mala.

markketa

jasne že nie!vad tym spermiam trva hodiny,aj 2-3dni kym sa dostanu k vajičku a to otehotnenie hned naprvykrat sa tiež podari len malokomu.takže ja by som sa nestresovala.chapem ta,ale ver mi,uvidiš,že mam pravdu!

barbora89

Ovulaciu som si vyratala podla dni. Ale je to jedno. Ved spermie mozu vo mne prezit az 5 dni... Velmi ma znepokojovali najma tie priznaky. Snad sa teraz trochu ukludnim

barbora89

markketa: Vdaka ti! Trochu si ma ukludnila (ale nie moc:)
To som ale nevedela, ze priznaky nastavaju az po vynechani menzesu. Nemozu teda nastat par dni po nechranenom sexe, hej? Este raz vdaka!!!

markketa

ahoj barbora.ako vieš,že si mala prave ovulaciu?meriaš si vnutornu teplotu,alebo,čo?namusiš byt tehotna,tie nevolnosti teraz mohli nastat zo stresu a strachu,že si tehotna,pritom vobec nemusiš byt!nevolnost a priznaky tehotenstva nastavaju tak 7-14dni po vynechani menzesu.tak sa zatial skus ukludnit a čakaj či menzes pride.ak by si aj nahodou otehotnela,neboj sa,niesi ani prva,ani posledna ktorej sa to stalo počas študia.svet sa nezruti a tie reči o pokazenom živote tiež niesu až taka pravda.doštudovat kludne možeš aj počas tehotenstva a po porode ti rodičia určite pomožu,tak sa neboj.všetko sa da ak sa chce!podla toho čo piseš o tom potrate,že by si si ho nedala urobit sudim,že už si rozumna a inteligentna žena.čo sa tyka rodičovstva,budeš dobra mamina!!!ale nemysli taraz nato,možno onič nejde.tak čakaj na ten menzes a uvidiš,či ano,či nie.držim palčeky a určite napiš!pa

barbora89

Ako sa na to potom pripravim? Nechcem ist na potrat? Nemozem! Ja to nezvladnem!!! Ak som tehotna, siahnem si na zivot!
Co to trepem??? Furt ma napadaju take myslienky. Nemozem byt tehotna. Som zo strasne prisnej krestanskej rodiny. Kazdeho tym sklamem. Zabiju ma:(