Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mame vaznu krizu

Príspevok v téme: Mame vaznu krizu
marfu

uz tri mesiace sme sa koli problemom hadali s partnerom a az nakolniec odisiel ze potrebuje cas na premyslanie...pred odchodom sme mali krasne dva dni a hlavne noci plne lasky...Vycital mi vela veci a teraz mu to nemam ako vysvetlit a myslim si ze cez telefon to nie je spravne ale chcem aby to vedel..Myslite ze napisat mu mail ako list a napisat to tam vsetko by bola chyba?Za kazdu radu Dakujem!!

marfu

Este som asi zabudla napisat to najpodstatnejsie..on je taky mojko jemu treba pomoct k tomu aby zacal premyslat..Prosto ho postrcit..Ked sme sa dohadovali na odluceni poukazala som na to krasne medzi nami a zacal pochybovat o odchode..myslim si ze uz aj to je ukazka toho ze voci mne a detom nieco vela citi aj ked babam to stale aj hovori..Nechala som ho teda a na stedry vecer som debatovala s mojou mamou a ta ho pozna ako ja vie jaky je..Povedala som jej o mojom napade napisat ten list.Povedala ze ako ho pozna a vie aky je a nie je to zly napad aby zacal premyslat tym spravnym smerom...List som napisala a poslala...nie je dlhy nie je vtieravy..pisem tam o krasnom co sme zazili a navrhujem riesenia..Ukoncujem ho tym ze uz teraz je to naozaj len a len na nom a ze ten list je moje male splnene vianocne prianie..Napisal mi hned na to na skype cez telefon ze si to otvori na pc lebo je na telefone a preci ta si to..To bolo 24. Dnes je 26 a ja nepisem ani nic len cakam...

marfu

Dakujeeeeeem veru davam na tvoje rady..Aj ja si myslim ,ze ked si dal tu namahu a tak sa choval ako ma chce ma este povarit aby sa veci proste pomenili a tak..aj vcera som tu navstevu zvladla vdaka tebe a teraz som urobila dalsi krok...Prijala som s detmi pozvanie k stedremu stolu od mojej sestri a maminy a ideme tam najeme sa posedime a vecer pojdeme domov nakolko dcerky idu na hory..Nekontaktujem ho pisali mi jeho rodicia tym by som este chcela napisat ale vcera vecer mi napisal ze docestoval v pohode ze uz lezi ide spat a zaprial mi sladke snicky a ze mam pozdravit "pipiky" (tak vola moje baby :D )..par minut som pockala a odpisala nevtieravo.. ale desne mi chyba o to viac ze su sviatky :(((

odpovedam

To je fajn, dal najavo, ze vas ma rad. No aj tak to stale nechaj tak, zi svoj zivot, skus byt bez neho stastna. Uvidis, co a ako ;-). Ale myslim, ze je to na dobrej ceste a chcel ta vidiet aj s dcerkami. Len vyckaj, nekontaktuj ho ;-)

marfu

Dnes som dostala prveho Jeziska..prisiel a doniesol nam darceky..Boli sme s dievcatami vonku stavat snehuliaka lebo u nas od rana krasne snezilo..Baby zrazu jacia jehoo meno a bezia a ja pozeram ako zaba z prachu spoza rohu vysiel ovesany taskami..Zostala som stat ako prikovana..Privital sa s babami a siel ku mne ja som stale len stala ako obarena..Podstupil ku mne pobozkal ma a povedal ahoj :) Kokso citila som ze sa mi trasu ruky a nechcela som aby si to vsimol..Sedeli sme v kuchyni aby baby mohli pozerat v obyvacke tv a my sa mohli porozpravat...Hovoril co celu dobu robil ake ma novinky a plany a pod..pytal sa ako ja a ako pokracujem v praci a pod ci baby posluchali a tak...baby obcas pribehli a vybozkavali ho a vyznavali si navzajom lasku a stiskali sa..dostala som parfum ktory mi rozbili stahovaci pred dvomi mesiacmi a mne za nim srdce krvacalo bo mi ho kupil on k narodeninam..podakovala som sa a opat prisla pusa..Napapal sa daj si cajik a kecali sme dalej..baby sa hrali s novymi darcekmi a tak ame mali klud..podavala som mu veci co mu tu ostali a on povedal nech to odlozim aspon bude mat v com spat ked pride..poradovala som sa ale nedala na javo..Potom ked uz musel ist bo povinnosti volali sli sme spolu opat von a sli sme ho vyprevadit...baby ho vystiskali a vybozkavali a ja som opat stala ako prikovana a premyslala co urobim..opat pristupil ku mne vystiskal ma vybozkaval poseptal mi do ucha aby som si davala na seba pozor a ja jemu tiez..pohladil ma a usmial sa na mna..Este sme mu zakyvali a pomaly vystartoval...Ked odisiel starsia dcera prisla ku mne a povedala ze sa ho pytala ci este pride...a povedal jej ze jasne neboj sa moja ze pride a ze nas prekvapi...Tak a teraz Vas poprosim o nazor...Co si o tom myslite???

marfu

Mas pravdu musim byt hrda a silna zena..sakra jeho mamina mi vzdy vravela ze NIKDY nesmiem plakat koli chlapovi ani keby sa jednalo o jej syna...Nenapisem a ak tak odpisem ale ovela neskor a stroho...fu musim to zvladnut...veru uz sa tesim ako budeme s babami pozerat rozpravky a ja pripravim stedru veceru a potom ju spapame a rozbalia si darcek a zase sup pred telku :)Ale aj tak budem nanho stale mysliet ale tak aby to nevedel..;)Dakujem moc za vsetko dodala si mi silu a aj nostatnym velka vdaka za radu budem sa drzat ale...aj vy sa drzte!!!! :)))

odpovedam

marfu, nepripominaj sa mu ;-)
Darmo, ze su sviatky. Teraz je to cele na nom. Vies si predsa uzit sviatky aj bez neho predsa, hm? ;-)
Ked napise, odpis, ale tiez nie do dvoch sekund. Mysli teraz hlavne na seba a svoje deticky. Bud sebavedoma a hladaj stastie vo svojom vnutri, nie u druhych. Bud samostatna a nezavisla od druhych ;-). Drz sa!

marfu

A ozaj ludkovia co myslite mam mu poslat sms na stedry vecer?Chcela som mu len napisat a zapriat krasne sviatky a ukoncit to lubim ta..

marfu

Ja uz len dufam ze mi tu sancu da aby sme sa porozpravali vyriesili veci a dohodli si pravidla a riesenia..Velmi by som si to zelala a bol by to najkrajsi darcek pod stromcek ..nic ine nechcem len aby mi pozrel do oci a povedal mi ze mu chybam a ze ma lubi..Je mi to strasne luto ze az taketo riesenie ste nakoniec zobrali ked sa dvaja ludia lubia a ma ich rozlucit vzdialenost alebo praca to je strasne krute..Moj tiez riesi pracu v Rakusku ale ja som povedala aj ked pojde ja budem stale jazdit za nim a pod...no som ja strasne zvedava ako toto dopadne...Raz sa dufam na tomto zasmejeme a nebudem naopak na spomienku na tento cas plakat..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mame vaznu krizu - Fórum - ZDRAVIE.sk