Mame vaznu krizu

Príspevok v téme: Mame vaznu krizu
marfu

uz tri mesiace sme sa koli problemom hadali s partnerom a az nakolniec odisiel ze potrebuje cas na premyslanie...pred odchodom sme mali krasne dva dni a hlavne noci plne lasky...Vycital mi vela veci a teraz mu to nemam ako vysvetlit a myslim si ze cez telefon to nie je spravne ale chcem aby to vedel..Myslite ze napisat mu mail ako list a napisat to tam vsetko by bola chyba?Za kazdu radu Dakujem!!

marfu

Veru mas uplnu pravdu nejako to uz dopadne snad dobre :( Ja som mu len odpovedala ked pisal a raz som mu napisala ja lebo som nieco vybavovala jeho kolegovi a raz som volala s jeho mamou ale poprosila som ju aby mu nic nevravela...Chcela som jej len povedat ze ja som ho ani nepodviedla ani nic take ze je to len koli nedorozumeniam a hadkam koli problemom ktore prisli...On je teraz doma u rodicom a mamina mi povedala ze velmi pekne o mne rozprava stale a tak si aj myslela ze som mu nejako neublizila to by tak o mne nevravel..Povzbudila ma a odvtedy uz tri dni nic..nepisem nevolam a dala som na tvoju radu...Cakam...Zatial som dievcatam pripravila aspon nejake tie vianoce a snazim sa neukazat smutok na sebe..U mna je to o to horsie ze ak sa nevrati budu ranene aj moje deti a to ma tiez strasne trapi...jasne ze aj mna srdiecko strasne boli a radsej sa ani nedivam na nase fotky a videa lebo by ma asi piclo nadobro..Deti mi idu 25teho na hory s tatom a tak ma caka osamelych par dni a k tomu Sylvester osamote...Musim sa nejako odosobnit a verit...Velmi pekne ti dakujem za radu a aj za mile slova...Verim ze tak ako my tak aj ty budes mat pekne a pokojne sviatky :)

odpovedam

no to hovorim o byvalom vztahu, uz spolu nie sme a padlo nam to napokon na niecom uplne inom. Ale pocas toho jeho zleho obdobia som ho vobec nekontaktovala - ziadne telefonaty, sms ani nic dalsie. Proste chcel cas a dostal ho. Ako som pisala, bolo mi strasne a necakala som, ze sa este vrati, kedze 8 tyzdnov mi prislo neskutocne dlhych. Tiez to bolo v obdobi pred a po vianociach, cize som bola sama. Napokon vsak prisiel, vsetko sme si vysvetlili a boli sme spolu dalej. Rozisli sme sa az potom kvoli inym okolnostiam. Skus to vydrzat. Mas deti, tak im sprav pokojne a radostne sviatky ;-)

marfu

Dakujem ti krasne za radu..toto som si v duchu hovorila aj ja a mam strasny strach ale mas pravdu musim sa tvarit ze je to oki chcem mu dat ten cas lebo ho chcel..povedal mi ze nikdy tak nemiloval ale ma zmatok teraz a potrebuje cas pre seba,,,Oki plakala som ked odchadzal a venovali sme si dve krasne noci a potom odisiel...Placem a trpi prepac za vyraz ale ako svina ale nevolam mu nic ked len stroha sms on zavolal mne a aj dnes podromne rozpisal v sms co robi a kde je..Tak a ja len cakam...Najhorsie je ze su vianoce a ja som mu kupila jeho vysnivany telefon..povedal ze pride s darcekmi (mam dve dcerky a lubia ho ako tata a on ako svoje dcerky preto povedal ze je to prenho o to tazsie)..som strasne rada ze ti to tak dopadlo a uz je vsetko oki dufam ze aj mne to tak dopadne.Vobec si ho nekontaktovala?Prepac ze sa tolko pytam ale som strasne zmatena a dakujem este raz za radu si zlata

odpovedam

nie, nechaj mu cas. Nech si to premysli. Niekedy chlapi potrebuju byt sami, potrebuju mat viac casu pre seba a nielen byt s partnerkou. Ked chce byt sam, tak sa k nemu nedobyjaj. On sa vrati, ked bude mat jasno a potom si vsetko poviete. Za ten cas sa venuj aj ty sama sebe, aby nemal dojem, ze na nom privelmi visis a nedokazes bez neho zit. Daj mu cas na to, aby zistil, ci mu chybas. Je to tazke, moj chlap odisiel raz na 8 tyzdnov a strasne som trpela, no on to potreboval a potom sme si vsetko vysvetlili pokojne a bez hadok...