Prva gynekologicka prehliadka

Noemi prag

Mám 20 rokov. a donedavna som bola ešte panna..:( a vychováva ma len otec a s ním sa nedokážem o takom niečom rozprávať.. čítala som si na nete, čo sa robí na takej prehliade, ale až mi zle prišlo. a môžem sa ešte opýtať to naozaj aj prsia vyšetrujú u gyneológa? bojím sa, že sa mi bude smiať doktor, alebo, že niečo nebude tak ako má byť.. :( prepáčte, že otravujem.
ďakujem

samanthas

No prosim a dalsi podobny nazor, takze Noemi, zmena lekara. :)
Ty si pacient ty si vyberies. A ako pise dedy da sa to prezit :) a netrva to dlho

dedy

Na tvojom mieste by som zmenila gynekológa, lebo aby po mne niekto vrieskal, že to je normálne, tak to byť nemusí. potom sa určite budeš cítiť lepšie, niekomu vyhovuje aj žena gynekologička. A potom ísť na prehliadku. Napr- ten môj má super sestričku, ona zatiaľ kecá o čomkoľvek, aby si sa uvoľnila, tak u nej stačí pristúpiť na jej hru, rozprávať sa a všetko je lepšie :) Vyšetrenie trvá len krátku chvíľku, dá sa to prežiť, aj keď ten pocit, že ti niekto cudzí pozerá medzi nohy nie je príjemný, ale aspoň ti môže pomôcť :)

samanthas

Noemi tak je treba vziat kartu a zmenit gynekologa-gynekolgocku, nie je predsa v poriadku, aby po tebe niekto ziapal, takze. Ty si sama zvolis, kam budes chodit, nikto ti nenanuti lekara. Predpokladam ze mas cca do 20 r aj menej, ale na tom teraz nezalezi. Tak sup k inemu ak sa da. Alebo sa popytaj kamaratok, ci ti nevedia odporucit nejakeho dobreho alebo tak.

Noemi prag

Ja chcem, a zrejme aj musim ist, ale ten gynekolog, u ktoreho mam kartu, v ktorej nic sice nie je.. Po mne reval, ze kazdej zene je zle, a ja som mu nebola schopna vysvetlit, alebo ma on nechcel akceptovat, ze mne je tak zle, ze ani nemozem chodit, a vraciam.. a ked som mu povedala, ze silno krvacam, tak, aj to bolo v poriadku.. ja mam velmi silnu menstruaciu, ja najvacsi tampon medzi obckami supe plus mam tak hodku a pol a musim menit, v noci mam tampon aj vlozku, ale on, ze je to v poriadku. a od tej navstevy sa toho desim este viac...

samanthas

Noemi este k teme, skus sa odhodlat ty sama. Hlavne s toho nemaj stres. Mam znamu, ktora navstivila gynekologa, prvy krat ked mala 29 rokov. :) tak ze..

samanthas

Ja sa tiez nemozem stazovat, ale z vlastnej skusenosti, su aj horsie vysetrenia ako je gynekologicke.
Kv - Este ma nikto nenahanal :)ale to je dobre ze nemas problemy.

kv

nie vazne nebola :) a to nas znamy je gynekolog a minule ma nahanal po zdravotnom stredisku a ja ze ne ne ne ja tam nejdem :D som usla jak male decko. ale tak klop klop mne nikdy v zivote nic nebolo.