Prva gynekologicka prehliadka

samanthas

Pokial teraz nemas bolesti vydrz, a chod po sviatkoch vybavovat lekara. Viem sama ze su aj horsie bolesti ako menzes. Tak hlavu hore, cez sviatky oodychuj. nemysli na to, ak to pôjde. :)

samanthas

Myslím, že sa nemáš prečo ospravedlňovať. Veď si to prejdi hlavou. A predýchaj to. Naozaj to nie je tak zlé. A každý ti sem písal za účelom, ti poradiť, vyjadriť názor. :)

Noemi prag

Prepáčte asi to naozaj veľmi prežívam, ale mňa to aj v snoch desí. asi som sa potrebovala vyrozprávať, ale asi to tu nepatrí. dakujem vam
kikea je to pán doktor Kramár

dedy

Podľa mňa je normálne že sa hanbíš. Ja by som sa tiež zakrývala, keby som šla na rtg pľúc, a aj na gynde, mala som dlhšie tričko, aby som sa tam nepremiestňovala s holým zadkom (keďže sukne nenosím). Je to taký psychologický efekt :). Keď si spomeniem, mne prsia nevyšetroval ešte. Ale zase bola som u neho len 2x, z toho raz som bola panna ešte. Ale vážne, zmeň gynekológa, ak je to teda taký blbec. Vezmi od neho kartu. Ja som sa tiež s nikým nebavila, že ktorý lekár je najlepší, keďže s nikým nemám taký vzťah. Ale asi som mala šťastie. Ono každému vyhovuje niečo iné, čo iní chvália, iní nemusia, tak skús popozerať zoznamy lekárov v okolí a obtelefonovať ich. Lebo ak máš silné bolesti tak to môže byť aj niečo vážnejšie.

samanthas

Nemyslim si, ze nie si v poriadku, ale v poriadku urcite nie je to, ze sa ti smeje. A zrejme to aj ty prezivas, a najhorise je ze prvu skusenost mas zlu.
Ako ti radia, pisu tu vsetky, vezmi si karu a hed prec, k inej lekarke alebo lekarovi. A ziadny normalny gynekolog mi nikdy nepovedal ze mam prist vyholena. Takze zrejme nie je asi v poradku on a nie ty.

Noemi prag

Samanthas, ale ja. ten doktor, co som u neho bola sa smial zo vsetkeho, čo som mu povedala, neveril, že mi je tak zle, keď to mám, neveril mi, že som panna ( to som ešte bola, a teraz už neni som, aj keď to veľmi ľutujem). keď som sa objednávala on mi dvihol telefón, a bol v telefóne milý, len mi povedal, že mám prísť vyholená.. a to som ho tiež našla na internete, že ho odporúčali viacerí teda vaceré ženy. ja sa hanbím ísť aj na rtg pľuc. a kým dôjdem k rtg tak si rukami a vlasmi zakrývam prsia..:(
asi nie som v poriadku..:(

samanthas

Ale Noemi
Najhoršie to že si prečítaš na internete. Ano máš to ťažšie keď si nemáš o tom s kým povedať. A to by čo už bolo za vola-doktora keby sa ti smial? A prečo by sa ti smial? Ano vyšetrí, ale veď je to normálne, veď skús isť k žene -doktorke. AK sa tak hanbíš. Ano vyšetrí ti gynekológ-čka. Noemi a lekar ti povie ak sa ho na to opýtaš, Veď on nie je len lekár, sa s tebou o tom aj porozpráva.