Neera kura/Javorovy sirup

yahoo

Chcela by som sa spytat ze ked si kupim tie bio citrony a to korenie- teda ak sa da zohnat aj u nas v tescu, tak kolko si toho davate? Napr. si zarobim na den do dvojlitrovej flase.Kolko citrona tam mam vytlacit? Staci jeden? A toho korenia si kolko davate? Jednu malu lyzicku? Tento pomer by som potrebovala vediet. Velmi pekne vam dakujem :)

kv

to korenie je vlastne kajanska/kajenska paprika.
/to su vlastne cili papricky zomlete / a kupis normalne v tesku .neviem ci je rozdiel medzi cili paprickami ako takymi a kajenskymi cili paprickami / ja som to googlila a ze by to malo byt to iste. ale kupovala som tu kajensku v tesku, normalne je to napisane na obale.
jj da sa to vydrzat prve tri dni su vzdy najhorsie

BBF

A dalo sa to v pohode hej??Korenie kayanske ci moze byt aj ine?? Ja by som si tam pridala trosku toho sirupu,zevraj vtedy necitis ani hlad ani tocenie hlavy....uvidime

BBF

No ja som na tom tak isto...predtym som ani na keks nepomyslela a teraz mi ide vzdy na chut nieco,a myslim ze tymto si tie chute vybijem z hlavy!...ty si to uz drzala niekedy?

kv

no tak to som este v dmke nekukala. ale hovorim da sa to vydrzat v poho aj bez sirupu len ja mam sprosty tlak .
aj ja uz musiiiim cely tyzden tento aj minuly zerem sprostosti : /

BBF

Asi do Bio obchodu alebo ze vraj v DM to maju...a vynde ma to lacnejsie ako Neera co je za 40e uff...Rozmyslam ze by som na to isla uz od zajtra,a na Vianoce si dam malu veceru...nemam chut ani na jedlo