Som z tejto planety?

Príspevok v téme: Som z tejto planety?
zuzanita123

Dobry den.od mala mam problem s ludmi.vadi mi ked sa na mna pozeraju.v skolke som usla z triedy a sedela v satni kym neprisla mama.vadilo mi mnozstvo deti,hluk.v skole to pokracovalo.tyranizovali ma pretoze som bola ina.nerobila som to co oni.nevedela som z nimi hovorit.aby som do dospelosti prezila tak som sa doslova naucila hovorit s ludmi prazdne reci.dodnes nechapem dvojzmysly vtipy.nechapem preco ludia hovoria to co tak nemyslia.koli tomu mi ostani vykrikuju ze sa hram na slovicka.napriklad-je mi z teba zle alebo ja ta zabijem.od mala taketo vety beriem doslovne.nechapem preco sa ludia vyjadruju slovami nehodiacimi sa na danu skutocnost.takisto nedokazem akceptovat klamstva.male velke rozne.niekedy som dostavala az zachvaty zurivosti ak mi niekto povedal ze nieco urobil a pritom to tak nebolo.alebo ze nieco ma no este to nemal.z jednej stranky mam celkovo problemy porozumiet ludom neznesiem ich zvlastne prejavy citov ktore su velakrat nepravdive.ako ma napriklad clovek ktoreho som spoznala napriklad vcera moze objat a povedat mi ze ma ma rad ked to tak logicky byt nemoze.mam velmi malo kamaratov odjakziva.postupom casu som si vytrenovala doslova vydrela to ako sa asi ludia chcu aby som sa k nim spravala.no citim sa ako z inej planety.z jednej stranky mi vravia ze som az moc inteligentna no z druhej stranky ze som ze vraj chladna bezcitna lebo hovorim narovinu fakty tak ako su ...mam dceru ktoru milujem no partner odisiel prave koli mojmu spravaniu.napriklad som nezniesla niektore porusovania mojich denodennych ritualov.z dcerou vychadzam vinikajuco i ked sa obe vela o sebe ucime no akceptujeme sa v mnohom.no s ludmi to nezvladam.je toho este mnoho co ma odlisuje od ostatnych a vela toho bravurne skryvam no trpi tym psychika viac a viac ....ku psychologovi som jednym casom chodila no nic so mnou nerobil.nieco napisal do svojich papierov.neporadil mi ani nepomohol.preto sa obraciam na vas.skusam to hocikde kde si myslim ze by mi pomohli.prestavam to zvladat i ked som sa uz urcite ludske ceremonie rokmi naucila predstierat .ak by sa nasiel nejaky clovek s pniecim odobnym bolo by to fajn

arriva

Áno, ľudia klamú, sú zlí, sebecki a dvojtvarni. Treba sa s tým zmieriť, nebrať svet tak vážne. Ani seba. A nedufaj že prídu mimozemšťania a vezmú ťa domov. Do krajiny kde je len pravda a láska. Žiješ v džungli medzi ludoopmi, treba sa prispôsobiť ako vieš, a ak ti to nejde, netráp sa tým. Ľudia sú divni, ty nie si výnimka. Trochu humoru by ti ale neuškodilo. Irónia ci sebaironia.

yalen

ahoj, ja som tiez akoby som sem nepatrila medzi ostatnych. ale z inej stranky. mam problem prejst po meste bez toho, aby som sa nehanbila za seba. nosim vzdy to iste na sebe a neviem sa vyparadit ako normalne zeny. doma byvam casto len zavreta v izbe, nie som ani na fb kam ma viackrat uz volali znami. ale na fb sa mozem vykaslat. kamosky sa vedia zabavat, ale mna to nebavi chodit na diskoteky. mam dobru priatelku, ale odstahovala sa za studiom, byva aj s priatelom, a teraz sme strasne malo spolu. aj ta keby vedela, ako sa trapim sama so sebou, nepochvalila by ma. nechcem ju s tym zatazovat, ona je velmi mudra a pracuje na tom, aby bola este viac, je to riadny clovek. a hanbim sa jej taketo veci hovorit. neviem sa zaradit. uz som si aj kupila nejake testy na webe, napriklad na depersonalizaciu a derealizaciu, a vyslo mi, ze vysoke percento ma trafilo..
neviem, urcite to nie je uplne to, co mas Ty, ale s tym je to podobne, ze sa citime uplne mimo, ...ja niekedy akoby len cakam na to, kedy pride koniec............

yalen

ahoj, ja som tiez akoby som sem nepatrila medzi ostatnych. ale z inej stranky. mam problem prejst po meste bez toho, aby som sa nehanbila za seba. nosim vzdy to iste na sebe a neviem sa vyparadit ako normalne zeny. doma byvam casto len zavreta v izbe, nie som ani na fb kam ma viackrat uz volali znami. ale na fb sa mozem vykaslat. kamosky sa vedia zabavat, ale mna to nebavi chodit na diskoteky. mam dobru priatelku, ale odstahovala sa za studiom, byva aj s priatelom, a teraz sme strasne malo spolu. aj ta keby vedela, ako sa trapim sama so sebou, nepochvalila by ma. nechcem ju s tym zatazovat, ona je velmi mudra a pracuje na tom, aby bola este viac, je to riadny clovek. a hanbim sa jej taketo veci hovorit. neviem sa zaradit. uz som si aj kupila nejake testy na webe, napriklad na depersonalizaciu a derealizaciu, a vyslo mi, ze vysoke percento ma trafilo..
neviem, urcite to nie je uplne to, co mas Ty, ale s tym je to podobne, ze sa citime uplne mimo, ...ja niekedy akoby len cakam na to, kedy pride koniec............