Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strašná chuť do jedla pri braní Yasminelle

Príspevok v téme: Strašná chuť do jedla pri braní Yasminelle
maturantka

Ahojte!
Ako berem Yasminelle, je to sice len 2.tyzden, mam hroznu chut do jedla, najskor to bolo naopak, ze som chut do jedla nemala skoro ziadnu, ale potom sa to zmenilo v presny opak! Ano, su to jedny z tych od ktorych sa nepribera, lenze hrozne zvysuju apetit. Mate s tym aj vy skusenosti???
Bola by som velmi rada, keby ste sa vyjadrili

yasminelka

to je obyccajna antikoncepcia,az n a to ze je nizkohotromonnalna a ma odvodnovat a ma sa pri nej chutnut a preco teda mam ten apetit???
Myslite ze ma prejde po mesiaci alebo tak? myslite ze to je len docasny vedlajsi ucinok?

saska3

a na co je ten pripravok urceny? lebo ja chcem pribrat. pomozemi? a chut do jedla mam taku normalnu, no skor znizenu

yasminelka

ahoj maturantka...:)
jasom teraz tiez zacala uzivat yasminelle a uzivam len prvy tyzden a mam taku chut ze si asi zassijem pusu:):):)

myslis ze to su len zacuatocne vedlajsi ucinky a tze to prejde??

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strašná chuť do jedla pri braní Yasminelle - Fórum - ZDRAVIE.sk