Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rozchod.......

Príspevok v téme: Rozchod.......
nina102

Ahojte takže pred 8 dňami som sa rozišla s priateľom po 5 rokoch vzťahu, rozišli sme sa najmä kvôli tomu, že on bol posledny rok pracovne vyťažený a vo voľnom čase spal dlhe hodiny a na mňa si našiel čas len niekedy najmä vtedy keď už som ja bola naštvana, že nechodi. Nikam sme nechodili iba sedeli u mňa pretože jemu sa nikdy nechcelo lebo bol unavený alebo bez nálady a mňa to už proste nebavilo ale rozišli sme sa vzájomne pretože on povedal že momentálne to neni schopný zmeniť. ja si myslim, že ma depky len si to nechce priznať pretože prácu, ktorú ma neznaša ale nič ine si ani nehľadal. A ja mam momentálne take stavy, že prečo som mu nejako nepomohla alebo sa nesnažila niečo zmeniť a mam pocit, že všetko ľutujem a chcem ho späť ale nechcem sa mu proste vnucovať napisala som mu jednu sms na ktoru neodpísal tak ja neviem čo mam robiť stále ho ľubim. Mate niekto podobne skúsenosti alebo čo si o tom myslíte ????

nina102

Slecna A. ano aj ja som toho názoru tiež som mu to navrhla lenže mi povedal, že si nie isty či už je pripraveny so mnou bývať takže asi tak

Slecna A.

akurat pred nedavnom som presne na tuto temu mala rozhovor s jednou psychologickou znamou. Ked sa vyskytne takyto problem v dlhorocnom vztahu, ze uz na seba nie je tolko casu, ze su partneri vytazeni a potom nemaju uz vlastne ani chut byt spolu, len oddychovat - mala by dvojica zacat spolocne byvat. Kupovat byt hned je pre mnohych nemozne, ale najst si podnajom sa da takmer vzdy. Co sa zmeni pri spolocnom byvani? Prestanete jeden druheho nahanat s tym, ze okrem roboty, castokrat aj skoly, priatelov, zalub a podobne, si musite vyhradit cas aj sami pre seba. Nebudete musiet riesit kedy sa stretnete, kam pojdete, co budete robit, pretoze budete spolu byvat a budete mat na seba aky taky cas....

nina102

Mimulus tak to máš pravdu doprosovať sa mu nechcem a auto už ma :D a až toľko peňazí nemam :D ale aj tak dúfam, že sa to ešte vyrieši

Mimulus

Raz ste sa rozišli tak to nechaj tak...
Ver nie je nič horšie ako keď by si sa mu mala teraz doprosovať. To ako keby si si priznala vinu! Ale keby si mala tie peniaze a kúpiš mu auto tak by sa určite vrátil :D

Mimulus

Tak som to nemyslel - myslel som to tak, že ak má teraz finančné problémy a bude ich mať aj potom tak Váš vzťah skončí skôr ako začne. Z čoho budete žiť???

nina102

Ano jasne všetci vidíte len peniaze ale ja na peniaze kašlem a keby mi zaležalo na peniazoch tak ho asi necham už dávno pretože takmer od začiatku vzťahu mal finančne problémy a po roku odmietania a nezáujmu by to asi každeho omrzelo

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rozchod....... - Fórum - ZDRAVIE.sk