Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problémy s dychaním

Príspevok v téme: Problémy s dychaním
reckful

ahojte chcem sa spýtat : takmer pri akejkolvek fyzickej zátaži sčervenám v tvári a lapám po dychu.
napríklad si idem zabehat prvých 300-500metrov sa mi tazsie dýcha potom síce \\\"funím\\\" ale nieje to až tak zlé. pamatam si ze uz som to mal aj na zakladnej skole a vtedy som cvicil castejsie teda nebol som nejaká lemra ... (beh 60m , hod granátom podobne voloviny najlepsi z rocníka) no vytrvalostne som bol na tom vacsinou priemerne/podpriemerne... teraz aj ked robím 20 klikov tak sčervám ... poradte prosím či len \\\"zle dýcham\\\" alebo je to kondičkou alebo... dakujem ps: ospravedlnujem sa za gramatické chyby.

reckfl

vdaka urcite skocim za obvodným , ja len či niekto nema podobne skúsenosti , dalsia vec co ma napadla pri fyzickej námahe ked už meliem s posledného sa trasiem ako osika napriklad : maximum mam napriklad 35 klikov tak pri 28 uz sa mi trasu ruky .

Magy

reckful - bude zrejme vhodne zajst za telovychovnym lekarom, prip. normalnym obvodnym, spravit nejake vysetrenia ohladom pluc a srdca. a potom podla vysledkov riesit nejake fyzicke aktivity pod vedenim skuseneho instruktora vo fitku, posilke a pod.

Lulita

:D no vidis, tak potom si na tom dobre, pre klud duse chod ku kardiologovi nech ta preklepne a myslim, ze sa to casom zvysenou fyzickou aktivitou zlepsi

reckful

tak zle zas niesom na tom , ale nato ze jem celkom zdravo , malokedy niečo kupovane ako bagety a podobne (jem vela ovocia) ... + dodatočné info 188 cm 83 kg 20 rokov

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problémy s dychaním - Fórum - ZDRAVIE.sk