Strasne unavena

MilaUK

Unava moze byt aj z nespravneho dychania. Nedostatočné dýchanie spôsobuje poruchy v metabolizme a znižuje vitalitu. Plytké dýchanie prináša únavu, vyčerpanie, anémiu a depresie. Skus dýchať hlbšie a viac používat brušné svalstvo.
Dalsou moznostou je nedostatok pohybu na cerstvom vzduchu a malo spanku.
Unaveny je tiez clovek, ked je dehydratovany. Treba obmedzit kofeinove napoje a alkohol, ktore oberaju organizmus o tekutiny.
Je mozne,ze Ti chybaju niektore vitaminy Unava je casto dosledkom nedostatku zeleza, jodu,zinku, vitaminov skupiny B,Vitaminu D,C. Je vzdy lepsie uprednostnit stravu bohatu na vyssie uvedene vitaminy a mineraly ako potravinove doplnky.

kv

kavu som nikdy ani neochutnala strasne smrdi a zeleny caj no.. ja mam nizky tlak mam pocit ze s cajmi je to este horsie.
ja chcem daco z lekarne v sumivych tabletkach najlepsie

Majjusska

To ja som tiež úplne bez energie, že aj zdvihnúť ruku je pre mňa jak dvíhať 10 kilovú činku. To ja mám ale zo štítnej žľazy. Takže treba nejaký životabudič. Vraj pomáha ženšen ale musí byť kvalitný 6 ročný a z neho urobiť čaj.

Lulu2011

do nemocnice? polzeta si? :) no chcelo by to skontrolovat...ta unava je z toho, ja mam cely zivot malo zeleza a citim to na sebe