Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nenormalne bolesti hllavy

Príspevok v téme: Nenormalne bolesti hllavy
tomas1471000

dobry den casto mavam bolesti hlavy hlavne ked sa rano prebudim a hned nevypijem aspon pol litra vody ma vkuse boli hlava alebo mam zavraty, niekedy je aj normalne ze sa v noci prebudim na bolesti hlavy a nezaspim pokial nevypijem aspon dve pohare vody, to sa da este jak tak vydrzat ale najhorsie to je ked sa vyberiem niekde von na dsc a staci ze vypijem par piv tak ma rano boli nenormalne hlava (nehovorim otom keby som sa spil namol to ma nikto nedostane s postele aj dva dni keby co len dvihnem hlavu mam zavraty o bolestiach ani nevravim,to pisem len preto lebo neverim ze je to normlne)mate niekto podobny problem? neviete co mi moze byt? dik

Miriček

Tomas , hlava ta moze boliet z viacerych pricin , urcite navstiv lekara a nech ta posle na rozne vysetrenia vratane CT , aby sa zistila pricina , ja trpim s prestavkami na bolesti hlavy velmi vela rokov , raz je to migrena , inokedy su bolesti z krcnej chrbtice , bolesti cievneho povodu , predpokladam ze si mlady clovek - moze to byt migrena - nieco ti skodit ( trebars zafajcena miestnost , cigarety atd. )

tomas1471000

nie takto mi je uz aspon dva roky,na druhy tyzden stym chcem ist k lekarovy ci mi nieco nie je ale zaujima ma tiez vas nazor

kv

Cco je dsc ?? :D mne raz fyzioterapeut povedal ze ked ma boli koleno mam sa tresknut do druheho :D tak neviem skus si tu bolest tiez dako rozlozit :)