Zo semena je jej zle/ napína ju nechce robiť orál..

Príspevok v téme: Zo semena je jej zle/ napína ju nechce robiť orál..
xem

zdravím mám takýto problém
mám priateľku budeme spolu už rok a už dlhšiu doma ma trápi jedna vec (stým spojené ďalšie) moje dievča veľmi napína zo semena stačí keď ho len vidí nemusí sa ho ani dotknúť ani nič
orál sa mi pokúšala spraviť no prišlo jej zle použili sme aj med roztopenú čokoládu pikao , jedol som ananás... no ale zase keď jej robím ja orál tak to sa jej páči (ten jej tak či tak budem robiť keďže to má rada... )

nechutím jej asi ale ona mňe hey , žiaľ najviac ma bolí/trápi/ponižuje to že keď sa urobím pri sexe tak sa otočí že je jej z toho zle atd.. (nerobím sa do nej a ani na ňu takže ostriekam všetko ostatné :D )

som jej prvý takže zlé skúsenosti z predošlých nehrozia..
určité veci by som "vyžadoval" alebo ako to povedať proste je ponižujúce keď vaše vlastné dievča odvracá zrak pri ... rozprávali sme sa o tom veľmi sami ospravedlňovala tak to už nepreberám no trápiť ma to trápi .. ja som pre ňu ochotný spraviť všetko

xem

práveže nejde robiť orál nechce to proste a to je škoda mne sa to veľmi páčilo keď to skúsila síce neurobila ma ale bolo to supér ale to bolo dávno .. ja jej orál robím jednak sato nej páči a aj mne
sex bez kondómu je úžasný páči sa to aj jej len keď sa urobím to sa jej až tak nepáči ale predýcha to ..
k veci ako z nej dostať ten "blok" ku semenu lebo verím že niesom jediný komu by vadilo keby jeho partnerku nadúvalo z jeho semena je to také no ponižujúce a to orále ani nehovorím ...
rozpávať sme sa už rozprávali a žiadne riešenie ..:/

kalulitz

Ahoj. Tvoje dievča tak trochu chapem ale aj nechapem. Radím ti v tomto: ak ti ide vyfajčiť tak preboha nenehaj aby jej semeno vystreklo do ust, lebo z toho je zle aj mne. Pri sexe používajte kondom a tak sa toho nebude musieť dotýkať, nebude to musieť ani vydieť ako ho hned zahodiš. Vždy maj pri sebe niečo čím po sebe "upraces" aby sa proste do kontatku so semenom nedostala. Proste pre nu je semeno ako keby teba potierali sračkami :) skus sa s nou o tom troška pozorpravat a najdete možno nejake riešenie.