Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nikdy som nemal partiu

Príspevok v téme: Nikdy som nemal partiu
robyn

tak ma to nejak napada s bliziacim sa silvestrom, ze som nikdy nemal taku tu pravu partiu kamaratov, proste viac ludi, ktori si rozumeju, idu spolu na chatu a zabavia sa, mam kamaratov, ale viac menej takych jednotlivcov co sa nepoznaju, co som chodil v partiach von tak to boli len take letne a podobne, a vzdy tam boli ludia ktori vadili mne, alebo som ja vadil niekomu, nebolo to proste ono, a co vy mate stalu partiu kamaratov, kde tie vztahy za nieco stoja ?

narra

robyn

no tak mna to tiez trapi, ze mam len par kamaratok aj to na intraku a nie doma,na silvestra budem asi tak najskor s rodinou, takze nebudes sam, co by sa chcel s partiou kamaratou niekde zabavit, no ziadnu partiu nema

lorinnes

Ja som mala partiu taku pravu kde sme sa pravidelne stretavali v rovnakom počete asi pol roka ked som mala 14 rokov...lenže neboli vhodni a mama my to zatrhla ...odvtedy mam velaa kamaratov lenze nedalo by sa ist so vsetkymi naraz von...kazdy patri niekde inde aj co sa tyka miesta kde byvaju aj celkovo proste by si nerozumeli...nikdy ma to netrapi nejako velmi ale ked pride na silvester bud nikde nič kde by sa dalo ist alebo kazdy ma nieco a clovek nevie co skorej..strasne by som chcela mať partiu a to uz mam 20 :) aspon chvilku este

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nikdy som nemal partiu - Fórum - ZDRAVIE.sk