Vianoce a zdravie

Príspevok v téme: Vianoce a zdravie
alica14

Ahojte.. :) len tak zo zaujímavosti by som sa chcela opýtať či dodržiavate zásady zdravej výživy aj cez vianoce .Napríklad či si namiesto koláčikov dáte sušené ovocie alebo namiesto vyprážanej ryby alebi kapra dáte dusenú rybku so zemiakmi namiesto šalátu a tak.A ešte by ma zaujímalo či celý deň nejete a potom až večeru alebo normálne po celý den niečo zobkáte :) Dakujem za odpovede :)A krásne Vianoce želám.. :)

arriva

Nie, normálne sa napracem, oplátky, kapustnica, zemiaky, ryba, koláč, vino, asi prasknem :DDD uz len na Vianoce budem dietovat, no iste ;)

Meretseger

Zásady zdravej výživy nedodržiavam moc ani mimo Vianoc, takže ani teraz:) Aj keď to nie je ani úplne nezdravé: šalát bez majonézy, ryba nevyprážaná, ale pečená, a tak podobne. A koláčiky ako diabetička nejem, takže práve z tohto dôvodu si ani nemôžem dovoliť celý deň hladovať (kvôli zlatému prasiatku, oh, to ho nikdy neuvidím?!). A čo sa týka chudnutia, tak šialených 54 kg na 160 cm, to by chcelo takých 10 kg dole :-/

PoPotvorka

Lulita cooooo fifi.. cooo ? :DD ci to len mna napadnu vzdy debiliny ,povie sa fifipierko nie fifipero :DD .. si zabila :)
-
no ja som to behanie myslela vazne ,ale nie ist von behat ... dala som si veslara a potom beziaci pas a potom nasledovala vecera a citim sa ani keby som nebehala ... fnuuuk :(
-
Mimulus ,tak to klobuk dole ,ze sa ti podarilo tak pekne vahu zredukovat ...fuuuu parada :)
moja vaha sa drzi viacmenej na 56kg no v zime poskoci nahor a ja potom nervacim ,lebo vsetucko hned citim co je navyse ,ale nabuduci rok mam perno ,to asi budem ako slecna kv ,ktora cvici 5hod denne ,ale tesim sa

Luli.. a s farbou si aspon spokojna ,ci ?

Lulita

no ved pozeram ze to by bolo malicko 70 kg na chlapa a pri takej vyske by si bol fifipero..tých 85 bude super, ked svaly jemne das :D

Mimulus

190cm preto musím zhodiť na 70 :) Lebo 15 kg naberiem späť a pri 85 sa cítim tak akurát. Zatiaľ sa mi to vždy podarilo tak uvidíme :)

Lulita

vies, co je zaujimave, ze hoci boli to tucne celulitidove zeny, mali mensie prsia

mimulus - tak stovecka je dost a aky si vysoky?

Lulita

potvorka - haha, no ja tiez nie som momentalne zo seba nadsena, uz sa tesim na zhadzovanie, ale fakt, ze sa tesim uz na veceru :))