Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zasnúbený

fero11111

ja teba tiez v pohode len nemozem stale verit tomu co pisem a co vidim ze ked som vlete cital a myslel som si ze to pise 15 rocny pubertak jak ziarlis nanu jak saleny blazon a ona si ta nakoniec asi zobere tak to je ine kaficko iny hardcore :}ale nevadi prajem vam to nech sa drzi holka inak ona vie ze tu prispievas?

Slecna A.

takze pod stromcek :) to je krasneeeee :) A to ti pise clovek, co sa pred 4 rokmi zaprisahaval, ze nikdy zasnuby ani svadba...Nuz, ked je spravny clovek, deju sa rozne veci :) Drzim palce, nech vam to spolu dlho vydrzi

Fero M.

tak mi sme nad tým uvažovali a viac menej to aj čakala :D

Ale do poslednej chvíle som sa tváril, že mi nevyšli peniaze a že možno ani nič nebude, že nech nečaká veľké dary, atd... :D A dal som jej ho ako posledný darček :))))

Rozplakala sa ako dážď :)))))

Slecna A.

Ako to prebiehalo?? Mali ste to aj nejak vymyslene, alebo ste nerobili okolo toho ceremonie? :)
My sme mali zasnuby daleko v horach, na konci leta...Spravili sme si krasny den na slniecku a cerstvom vzduchu a ked sme uz boli daleko, daleko, nasli sme krasny vyhlad s lukou a tam sme sa zasnubili :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zasnúbený - Fórum - ZDRAVIE.sk