Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Na akú VS mám íst,ked chcem robit v Núsch?

pan d.

Na odbor, na ktory som chodil, chodili aj take dievcata, ktore mi pripadali ako z osobitnej skoly a skoncili a dnes su z nich magisterky:DDD

Nela41

Bože takýchto ľudí mám najradšej. Musela by si k tomu mať sakramentský vzťah, aby si sa tam dostala a nezbláznila sa po prvom semestri na medine. Určite neštuduj toto kvôli peniazom. Ach bože. Dobre platia aj vojakom tak bež do armády ;)

mellisa

A ešte niečo, musíš byť sakramenstký dobrá v tejto oblasti medicíny, tam si určite vyberajú len tých najlepších z najlepších :)

mellisa

No vysokú zameranú na zdravotníctvo. Môžeš ísť aj na VS ekonomickú, ak chceš robiť v manažmente, ale to by si musela mať asi veľmi dobré známosti, aby ťa tam šupli :D

Slecna A.

no.....ja by som ti odporucila ist na medicinu :D Aku inu vysku by si chcela pri tejto praci??? Medicina a potom si uz len vybrat prislusny odbor. V Nusch zrejme nebudu robit operacie kolena, nemyslis? Takze ak ta bavia srdiecka, vyber si tento odbor, alebo pribuzny tomu

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Na akú VS mám íst,ked chcem robit v Núsch? - Fórum - ZDRAVIE.sk