UZ NECHCEM ZIT....POMOZTE MI PROSIM VAS...

Príspevok v téme: UZ NECHCEM ZIT....POMOZTE MI PROSIM VAS...
dedalv

Prosim pomozte mmi...Mam 17 rokov a pred dvoma rokmi som spoznala muza ktory ma 32 rokov ale ma priatelku a jedno dieta ovsem bol to krasny vztah jedno s druhym ale raz sa od nich odstahoval a prisla jeho priatelka za mojou mamou ze co si to dovolujem aby sa kvoli mne odstahoval atd.tak potom sa pristahoval kvoli dcere ,a vcera mi napisal ze to so svojou priatelkou robil v sobotu naposledy je mi to velmi neprijemne co mam robit prosim vas nadobro som sa snim rozisla lebo uz to dalej nevladzem takto velmi ho milujem len neviem ci aj on mna aj ked mi to stale vravi ale vravi mi ze nemoze od nej odist lebo tam ma dceru ja neviem mam pocit ze ma mal len na sex prosim poradte mi co mam robit som zufala....

elablue

Dievca myslim ze si riadne naivna ked sa domnievas ze je pri svojej priatelke len kvoli decku keby to tak bolo tak preco to s nou v sobotu robil a este sa ti s tym chvali uplne bez vycitiek?Podla mna ta mal len na sex,toto neni prava laska.On podla mna neni schopny ozajstnej oddanosti jednej zene sak dokazom je aj to ze s nou ma decko aj s nou zil a k tomu sa vlacil s tebou.Ja by som takeho nechcela co je schopny toto spravit matke svojho dietata.Hadam nechces raz dopadnut ako ona ze ti spravi decko a potom pojde za inou.Len za nim nesmut,dobre si spravila ze si sa rozisla,uz skor si to mala spravit.

deda lv

ethel vies mozno nevies co to znamena otcovska laska bola snim raz na chate tri dni aj s jeho dcerou a boli to naj dni aj prenho aj premna nechcel ist vobec domov lenze musel lebo mamina by mna zadrhla...

ivonca

vyser sa na neho aj tak ona co zahlasi jeho frajerka tak to on urobi asi ho ma tiez rada ako ty ale ma mu co viac odpustat lebo je to hajzlik podviedol ju s tebou a este on ma aj zodpovednost za dieta takze mala by si sa na neho vykaslat a najst si neikoho ineho ta jeho priatelka bude o neho bojovat aj ked neviem ci to ma vyznam pri niekom takomto ale maju spolu dieta a len tak si ho neda zobrat niekym kto ma 17 rokov si mlada urcite inteligenta a mozno to aj pochopis neskor ze ta chcel iba vyuzit na sex a ked to dostal tak ti koli tomu narozprava hory doli a potom ti dal kok.t holy tak to byva dievca zlate pouc sa z tejto chyby

eveliina

no to musí byť naozaj bezcitný tupec ked ti ešte aj telefonuje že bol s tou druhou a ktovie či ten prsten nezobral svojej priatelke. Mala by si ním pohŕdať a nie onho bojovať. Chudera tá druhá a v takej istej situácii by si chcela byt aj ty? Čo je jediný na svete?

zaba

dedalv určite tam nie je len kôli dcére,ale to ti povedal,lebo toto vieš ako tak zniesť,ale to vôbec nemusí byť pravda a podľa mňa ani nie je.
písala si "že to so svojou priateľkou robil naposledy v sobotu", čo znamená "to", že sa miloval ? lebo ja som to pochopila tak.ak je to tak,ešte stále veríš tomu,že je s ňou len kôli dcére ? fakt ? a kto potom plní jeho sex.túžby a potreby ak nie ty ?
sorry som veľmi indiskrétna,lebo ti chcem otvoriť oči.
nikdy s tebou nebude ! ak by chcel tak už by bol,veď zásnuby svadba to sú len formality!
ak by chcel,TERAZ už by si bola jeho oficiálnou priateľkou a pochopila by som aj to,že by býval so svojou priateľkou,keby ste nemali kde byť vy dvaja,ale takto ? sorry ale vodí ťa za nos

dedalv

zaba stretavame sa tajne aby ona otom nevedel travime cele dny len a len spolu ale je tam len s jedneho dovodu ze ma dceru ktoru miluje

zaba

vieš nejak tomu prestávam rozumieť. ste v normálnom zamilovanom vzťahu,alebo sa stretávate tajne,aby o tom jeho priatelka nevedela,alebo ako to je vlastne ?

ariela

Ty sa do toho zamotavas viac a viac. Tak ti nemozem nic ine poradit, len: bojuj o neho, ak si myslis, ze je to partner na cely zivot.