UZ NECHCEM ZIT....POMOZTE MI PROSIM VAS...

Príspevok v téme: UZ NECHCEM ZIT....POMOZTE MI PROSIM VAS...
dedalv

Prosim pomozte mmi...Mam 17 rokov a pred dvoma rokmi som spoznala muza ktory ma 32 rokov ale ma priatelku a jedno dieta ovsem bol to krasny vztah jedno s druhym ale raz sa od nich odstahoval a prisla jeho priatelka za mojou mamou ze co si to dovolujem aby sa kvoli mne odstahoval atd.tak potom sa pristahoval kvoli dcere ,a vcera mi napisal ze to so svojou priatelkou robil v sobotu naposledy je mi to velmi neprijemne co mam robit prosim vas nadobro som sa snim rozisla lebo uz to dalej nevladzem takto velmi ho milujem len neviem ci aj on mna aj ked mi to stale vravi ale vravi mi ze nemoze od nej odist lebo tam ma dceru ja neviem mam pocit ze ma mal len na sex prosim poradte mi co mam robit som zufala....

frontman

celkovo to je zvlastne, ked si muz zbali taku mladu babu. ved ty si mala iba 15, ked ste sa spoznali.
neber to v zlom, ale asi ta az tak nechce, inak by to riesil.

zaba

ja viem,že sa takto nedá žiť donekonečna,kôli tomu ti radím aby si ho nechala tak...,pretože on ti predpokladám nič nesľúbil,žiadnu perspektívu a preto nemá zmysel sa na neho viazať,možno ti spred nosa utečie kôli nemu super chlapec...a to by bolo naprd. urob radikálny koniec veď chlapec si vybral,tak nech znáša následky

dadalv

Ariela ale on chce zit takto naveky uvezneni dokonca zivota len kvoli dcere??da sa to aj inak usporiadat si zivot...

zaba

dedalv: nepovedala by som,že mu na tebe nezáleží moja,iba ti nechce dať viac bohužiaľ a to sa nedá vynútiť.
vyhovuje mu to tak ako to je..a je jasné,že tebe nie,vykašli sa na neho
to ariela:
prečo by dedalv mala mať výčitky,že on má dieťa ? tie by snáď mal mať on !!!mužom tolerujeme,že skáču z postele do postele aj keď majú dieťa a milenky odsudzujeme,ale prečo ??? veď ona ho neznásilňuje je tam dobrovolne dedalv aj on tak nech on sa trápi výčitkami,on si to dieťa urobil!!!

dadalv

zaba velmi ti zavidim musi byt fakt dobry priatel ze opusti kvoli tebe rodinu skoda ze ten moj nie...newadi vies ale ja mu nic nechcem prikazovat ale nech sa on sam rozhodne a rozhodol sa co uz asi mu namne vobec nezalezi...