UZ NECHCEM ZIT....POMOZTE MI PROSIM VAS...

Príspevok v téme: UZ NECHCEM ZIT....POMOZTE MI PROSIM VAS...
dedalv

Prosim pomozte mmi...Mam 17 rokov a pred dvoma rokmi som spoznala muza ktory ma 32 rokov ale ma priatelku a jedno dieta ovsem bol to krasny vztah jedno s druhym ale raz sa od nich odstahoval a prisla jeho priatelka za mojou mamou ze co si to dovolujem aby sa kvoli mne odstahoval atd.tak potom sa pristahoval kvoli dcere ,a vcera mi napisal ze to so svojou priatelkou robil v sobotu naposledy je mi to velmi neprijemne co mam robit prosim vas nadobro som sa snim rozisla lebo uz to dalej nevladzem takto velmi ho milujem len neviem ci aj on mna aj ked mi to stale vravi ale vravi mi ze nemoze od nej odist lebo tam ma dceru ja neviem mam pocit ze ma mal len na sex prosim poradte mi co mam robit som zufala....

zaba

najlepšie je to radikálne skončiť.vodí ťa za nos,lebo mu to vyhovuje,veď komu by nevyhovovalo ? ale asi je to slaboch,ktorý nedokáže jednoznačne si stáť za svojím názorom.
na druhej strane sú aj muži,ktorí od svojej manželky dokážu odísť aj keď majú diaťa.
ale takých je tak málo...,ale napr.môj priateľ to urobil aj sa rozviedol aby sme mohli spolu byť,a vyšlo to z neho samého,lebo videl,že nie som šťastná vo vzťahu aký bol..,ale takých je fakt ve)lmi málo

kitti

Len raz zijest,len raz si mlada. Tak si to dobre rozmysli,ze tu svoju peknu mladost s kym travis.On si ta nezasluzi,on si hlada len nejake dobrodruzstvo mozno ktore mu doma chyba.Aj pre teba to bolo dobre dobrodruzstvo,ale koniec. Caka na teba este velmi vela lasky,stastia,mozno zase nejake sklamania,ale to patri k zivotu. Clovek sa uci zo zlych veci,nie z dobrych. A ucit sa ucime az do konca zivota...

ariela

Dedalv on sa v zivote kvoli tebe nerozvedie a neopusti rodinu, to si mozes byt ista. Neoplati sa kvoli takymto chlapom trapit, musis byt silna, prerus s nim vsetky kontakty a nechaj to tak.Cas vsetko vyriesi.Zrejme to nebol ten pravy, ti prichadzaju necakane....a bez deti a manzelky.