Neporazitelne lupiny

jankaaa

ariela nechcem tu propagovat nejaku firmu a tak ale z firmy amway nech skusi vyskusat sampon proti lupan, predavaju tam prirodne vyrobky, mne napr. odtial pomohla zubna pasta a to som myslela, ze budem mat so zubami problem do konca zivota...

Sharon

Mojej kolegyni pomohlo, keď si denne umývala vlasy záparom z prasličky a potom masírovala pokožku hlavy olivovým olejom - robila to 10 dní. Mne to nezabralo, ale trochu som to flákala, neumývala som hlavu každý deň.

marta marta

mjanik ty tou svojou akupunkturou by si liecil vsetko aj lupiny aj janceckinu svagrinu,ja tomu neverim,napichat ihly do tela,si si isty ze by si tym ludom este viac neublizil?

mjanik

lupinári-asi vám moc nepomôžu rôzne masti na natieranie pokožky-to je len krátkodobé pôsobenie. Lebo lupiny sa tvoria,keď je suchá pokožka,tá sa praská a opadáva,čím suchšia koža,tým viac lupín. Ak chcete úplne odstrániť tvorbu lupín ,musíte lieči z vnútra,v akupunktúre to liečime preliečením obličiek a prípadne pľúc.Slabé obličky nezvlhšujú pokožku

[zruseny12]

ja osobne som nikdy lupiny nemala,zacali sa mi tvorit az po narodeni dceri a to vtedy som mala aj ine zdrav.probl.sak aj mam do dnes...a pouzivam sampon-HEAD&SHOULDERS MENTHOL 2V1.TERAZ HO TROSKU ZMENILI NA HEAD&SOULDERS-MENTOL A MA AJ NOVY OBAL...SOM S NIM SPOKOJNA,ALE NEMOZEM HO VYNECHAT...OBCAS SI UMYJEM INYM SAMPONOM VLASY TAK 2-4KRAT,A POTOM SA MUSIM VRATIT NASPAT K TOMU SHOULDERSU...

sucha_hlava

Som vegetarianka a mam problem s lupinami, takze velmi neplati, co je pisane podo mnou. Ani sa nezvyknem prejedat. Skusim tu sodu bikarbonu, ale - mate este niekto tipy? Mozu byt lupiny sposobene pouzivanim lacnych samponov a lakov na vlasy? Moje vlasy su strasne suche - suvisi to s lupinami? Mala by som si hlavu umyvate castejsie alebo praveze menej casto, aby sa mi stihli trochu zamastit?

71gloria

Lupiny sú dôsledkom nadmernej konzumácii bielkovín a tukov. Tvorba lupín nastáva aj pri častom prejedaní, ale hlavne pri nadmernej konzumácii živočíšnych potravín a tučných jedál, čo je zase prejav oslabeného vylučovacieho systému a to hlavne obličiek.

www.planetafood.sk