Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hľadám spojenca na chudnutie

tinuska

No my sme sa na to dali aj s jajka758 a zatial sa drzime, tak ma to motivovalo ale stale sme v 1 faze Dukanovej este nas caka 6dni :-) tak nam drzte palceky...ktore baby sa to pridali?

-kamka-

Pre Loch-a - máš úplnú pravdu, skúšala som už kadejaké diéty, až kým som neprišla na to, že potrebujem jesť každé 4 hodiny. Aké jednoduché a účinné, super!A každý druhý deň stacionárny bicykel a ide to - juchú!

jajka758

Dia123 kludne sa pridaj.Zajtra zaciname.Cim viac nas bude,tym lepsie.Uz si niekedy skusala dukanovu alebo si tiez zaciatocnicka?

Tinkylinky

ahojte, ja som skusala dukanovu aj 90DD a viac mi sadla ta dukanova dieta. ale ako nahle som sa vratila k mojemu staremu stravovaniu som mala kg naspat. ale nie vsetky polovicu ale aj to je uspech, takze v roku 2013 zacinam uplne inde ziadna dieta len zdrave chutnutie a pohyb :)

dia123

ahojte baby, aj ja by som sa rada pridala :-) som citla, ze by ste sa dali na dukanovu?? ja by som tiez chcela, ale ja zacnem az od 1.1.2013:-)

Loch

K tomuto vsetkému snáď len toľko. Diety typu , Dukanka, 90 dňova atd. Je jasne, že pri sebatrápení zhodíte, ale na 100% si nabúrate metabolizmus a JoJo efekt sa dostaví milionovo. To všetko je dávno dokázané. Chudnúť sa dá ale s rozumom ....a to funguje. Mám to vyskúšané.

Adriana1991

Ahojte ja by som po novom roku chcela zacat s 90 dnovou dietou prida sa niekto?vela som o nej citala a nezda sa mi taka drasticka :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.