Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vela jem no stále som hladný...

Príspevok v téme: Vela jem no stále som hladný...
matulko51

trasne vela jem,vsimli si to uz aj rodičia ,vydavky su väcsie na jedlo. Kazdu chvilu. No ked sa najem ,zacnem byt zas hladny. posilujem,venujem sa tomu pravidelne,beriem proteiny a aminokyseliny.. môže to byť zrýchleny metabolizmus? nechcem zas pribrať velmi aj ked by mi to neuškodilo kedze idem objemovku ,ale neviem sa zastaviť keď jem. Minule som zjedol 2,5kg kebab a za pár hodín som bol zas hladný. Mám 167cm a 70kg. .. Jedná sa o zrýchlený metabolizmus? Nechcem pribrať,ale ked som hladný čo mám robiť?

Magy

prave preto by som na tvojom mieste tie oblicky setril, a nie este viac zatazoval.
inak myslis si bolest, ktoru pouzivas na dosiahnutie rastu/zlepsenia a bolest z choroby. nepisem, aby si prestal cvicit. pisem, aby si nebral preparaty, ktore tvojmu nedospelemu telu a organom len uskodia. to ze neskodia dospelym, ktorych vyvoj je ukonceny, je uplne ina vec a nemozes tuto neskodnost vztahovat na seba.

matulko51

Magy ,dajme tomu ze s mierou.. Vieš ako sa hovori ,no pain no gain,bez práce niesu koláče..Samozrejme treba spraviť aj námahu ale taku aby som potom aj vládal...Posilka nieje wellness :) A s tými obličkami ,pozeral som si priznaky ochorenia,časte močenie a podobne..Ja často močím už od svojich 10tich ,neustále .

Magy

matulko51 - co sa tyka volby ci cvicit, alebo hulit a sediet za kompom, s tebou mozem len suhlasit. mozes si byt isty, ze ako konicek ti to absolutne schvalujem.
ale dodam len tolko, ze vsetko s mierou! ziaden extrem nie je dobry a zvlast, ak este rasties. staci aspon pre prvych par rokov obmedzit chemicke a umele preparaty na minimalnu moznu mieru. az sa tvoj vyvoj ukonci, potom to bude o inom. tie problemy neskor ti za to fakt nestoja.
co sa tyka nadmerneho prisunu bielkovin - ano, pri bodybuildingu je to zaklad, ale v rovine faktu, ze este dospievas, tak nadmerne zatazujes ladviny, ktore tiez este len rastu a neukoncil sa ich vyvoj.
dieta pre urologickych pacientov je s vylucenim bielkovin. preco asi, hmm? ;)
lebo bielkoviny zatazuju oblicky viac, ako tuky a sacharidy a ak su oblicky chore, treba ich setrit. v urcitom zmysle su tie tvoje tiez chore - nedorastli na plnu velkost a kapacitu. to posledne co potrebuju, je abnormalny prisun bielkovin.

matulko51

Magy máš velku pravdu, ale je to moje rozhodnutie či budem na sebe makať už od mlada alebo budem len za pocitacom sediet a priberať,alebo sa flakať po ulici a húliť,piť a fetovať... Lepšia mi je táto cesta,lebo ma to neskutočne baví...

snehuliatko, to je dobrý nápad ,vyskusam :)

uru, kedze pravidelne cvicim,mam ja stravu rozdelenu.. jem 5-6 krat denne,teraz som to znizil na 3 krat a velke porcie.. mäso,zelenina je to vyvážená strava a v pravidelnom časovom odstupe.. pijem len čistu vodu..mineralku ked uz tak magneziu,dodava silu.. bonaqua je sr*čka..

uru

pravidelne jesť ranajky obed vecera ,popripade denne jedlo rozdelit na 5 casti a nejest mucne jedla iba maso a ovocie najlepsie kysle pomarance su tam vitaminy alebo ine ovocie a pit mlieko :( a pit vela tekutin 2 až 3 litre vody a najlepsie dooručujem BONAQUU

snehuliatko

aj ja si myslím, že je to roztiahnutým žalúdkom..skús pred každým jedlom vypiť 1-2 poháre čistej vody, tým pádom toľko nezješ, lebo tvoj žalúdok z časti naplní voda, mne to pomohlo keď som bola papkáčik a teraz môj žalúdok do seba vpustí skutočne menej jedla ako predtým :)

Magy

ach jaj, tak znova jak v skolke.
v 16-tich rokoch nemas ukonceny vyvoj tela, o dusi nehovoriac.
este stale sa dokoncuje vyvoj kosti, organov, mas nestabilny metabolizmus, hladina niektorych hormonov prudko rastie, inych klesa, je to velky napr aj na srdce a krvny obeh, tym ze telo v tomto obdobi prirodzene zacina zrychluje rast, musi sa rychlejsie prisposobovat tym zmenam a precerpanej krvi, pluca, travenie, lymfaticky system...
na co spomenies, to prechadza prudkym vyvojom a prerodom.
a v tejto situacii, ked ma telo same so sebou co robit, tak to posledne co potrebuje, je este dalsi zasad do hladin hormonov a vnutornej chemie ci metabolizmu nanucovanim obrovskych davok roznych pripravkov a neprirodzene velkych davok telesnej namahy. je uplne fuk, ci tie vyzivove doplnky su len "na prirodnej baze", alebo je to koktail ako vystrihnuty z ucebnice chemickych technologii.
podstata je stale ta ista. nutis nedovivinute telo spracovavat veci, na ktore este nie je zdaleka pripraveny.
ja neviem ako ti to mam este napisat, aby si pochopil. zrejme vsak budes z tych, co "myslia" viac bicepsom, ako tym sivym svalom co mas za ocami.

matulko51

Lulita no aj toto je mozne,ale ked si telo na nieco zvykne tak co potom.. a to som napriklad ani nevedel ze vysoky prijem bielkovin skodi oblickam..

modrofuzik,keby to je take lahke :) ja som malý velký chlapec ,(nie tučný) vela papam,lubim papat vsetko mi to ide do sily a to potom vydám v posilovni :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vela jem no stále som hladný... - Fórum - ZDRAVIE.sk