Kašeľ

Príspevok v téme: Kašeľ
Kašeľ

Tak asi by som mala začať od začiatku.
Na konci októbra a začiatkom novembra som mala strašný kašeľ. Bola som 2 týždne doma, nič iné mi okrem toho nebolo.
A mala som aj 1 deň teplotu a asi 2 dni ma bolelo hrdlo. Doktorka mi dala najskôr Erdomed a keď po týždni kašeľ neprešiel, išla som na kontrolu a predpísala mi ATB, v lekárni nemali presne tie,tak mi dali Fromilid. Kašel prešiel ten ďalší týždeň.. Do polovice decembra bolo všetko OK, ale potom som mala zasa teplotu a na 1 deň som uplne stratila hlas a bolelo ma hrdlo zasa asi 2 dni. Bola to streda tak som išla k doktorke ale mala dovolenku a ja odvtedy kašlem už skoro týždeň... Brala som Codein, ale mala som len 2 tablety, dávala som si Hedelix,užívam Cetebe aj Calcium,Septolete aj lieky Paragrippe... Začala som si dávať aj tekvicový olej celkovo na imunitu a tak.. Tak by som prosím vás chcela vedieť či mám ďalej užívať tieto lieky alebo či neviete o niečom inom... Aaa chela by som povedať že tie lieky neužívam naraz :) určite nie..
Za každú radu ďakujem. Aaa kašel mám suchý, ale sem tam aj hlieny, len noci sú najhoršie.