Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Typy pleti

Príspevok v téme: Typy pleti
Zara88

Ahojte, chcela by som pocut vas nazor a radu ohlade vlasov. Neviem aky som typ , ci letny alebo zimny, ale plet je porcelanovo biela az do modra, mam silno cervene pery, zelenohnede oci (ked som bola mala bola som blondina) a opalujem sa pomalsie, niekedy sa spalim. Poradite mi aky som typ a hlavne aku farbu vlasov si dat? Rozhodjem sa medzi svetlou blond alebo cokoladovo hnedou...obocie mam take mysacie...(a momentalne aj mysaciu prirodzenu farbu vlasov). Lebo sa bojim ze s tou blond budem uz uplne svetla cela, a zas ta cokoladovo hneda by bola velky kontrast k pleti...Dakujem

lochness

podla mna sa toho tmaveho kontrastu neboj, biela plet, cervene pery a zelene oci si priam pytaju tmave vlasy :) mne sa strasne pacia take snehulienkovske typy, vyzera to priam luxusne, vznesene (hlavne v dnesnej dobe preplnenej fake tanom a umelinou). pri tmavych vlasoch ale nezabudni na jemne dokreslenie obocia, nie lacna tenka ciara ale jemna vypln tienom na oci alebo na obocie v odtieni ladiacom k vlasom.
na druhej strane, aj blond by celkom sedela, ak mas vyrazne pery a oci, bol by to tiez isty druh svetlej, jemnej krasy. tazko povedat len takto cez text.

ak sa nevies rozhodnut, skus poguglit nejake stranky na ktorych si uploadnes svoju fotku a "vyskusas" si novy uces ci odtien, napr taaz.com (alebo len zadaj do googlu hair style online alebo nieco take a hladaj :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Typy pleti - Fórum - ZDRAVIE.sk