Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ošetrenie nezmluvným zubárom

Príspevok v téme: Ošetrenie nezmluvným zubárom
miruka

Ešte pred sviatkami ma začali bolieť zuby išla som teda k mojej zubárke, ktorá už neordinovala. Vyšetril mi zuby zastupujúci stomatolog, ktorý posúdil, že nie som akútny prípad a teda stačí, keď prídem k p. doktorke v januári na ošetrenie.Lenže ma zuby boleli celé sviatky a chcela by som to nejako vyriešiť, lebo mám také skúsenosti, že po čase ma môže začať strašne bolieť zub.Chcem sa vás opýtať či nemáte skúsenosti s tým, že by som zavolala inému zubárovi, čiže nie tam kde chodím a zaplatila by som mu celý výkon.

lost

No to hej :) zuby su citliva tema, takze tam by som bol nekompromisny :D hlavne preto, ze protezy stoja sakra vela :)))
Tiez som bol na tom +- rovnako, a myslim ze karta u zubara zostala tam do dnes :D
Je praktikcy zbytocna, kedze cez rtg novy zubar uvidi pomerne dost, avsak potom je lepsie sa drzat u jedneho, ale musi stat za to :)
drzim palce..

miruka

Ok super, len ešte zajtra niekoho nájsť, lebo sa mi nechce ísť na pohotovosť. A koniec koncov poisťovne aj tak len zanedbateľnou čiastkou prispievajú za stomatologické služby.

lost

Jasne, kludne mozes ist k sukromnikovy, preco nie.. A hentomu by som potom co mi orpavi zub ten sukromnik prisiel dat facku pred cakajucimi pacientmi v cakarni, AK ICH TAM VOBEC MA(!)
respektive to uz je na trestne oznamenie zanedbnanie starostlivosti ci nieco take..
alebo vystudoval na nejakej "prestiznej" skole :D a diplom ziskal za 3 mesiace,, lebo ked nieco BOLI, tak to AKUTNE JE..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ošetrenie nezmluvným zubárom - Fórum - ZDRAVIE.sk