Vyhovuje vam vas partner na 100%?

Príspevok v téme: Vyhovuje vam vas partner na 100%?
veronicka2

otazka je jasna, vyhovuje vam vas partner na 100%? nemate niekedy pocit ze keby nemal vlastnost (ktoru neznasate) bolo by to lepsie? snazite sa ho zmenit podla vasho? alebo ho beriete aky je.
lebo mne moj vyhovuje na 98% a tie 2% nie su extremne ale napr je strasne zabudlivy a ked ma nieco vybavit tak to odklada az kym neni fakt neskoro alebo to spravi len ked na neho uz vazne tlacim. dost ma to otravuje a niekedy mam pocit ze na neho neni spolah.
aj som rozmysalala ci ho nenechat koli tomu (bez vycitiek poprosim) ale potom som si uvedomila ze nic neni na 100% a clovek musi mat aj iste negativa ako to mate vy u partnerov/partneriek?

snehuliatko

beskyd, nikdy nevieš, čo sa stane, ja nevravím, že ho nemilujem, ale taktiež nemám na očiach ružové okuliare a preto neverím v tento vzťah až do konca života (okrem toho to píšem preto, lebo ten náš už má nejaké tie trhliny)

jennifer30

Poviem to tak - mne môj vyhovuje natoľko, že som si istá, že neexistuje nikto, kto by mi vyhovoval viac :) A je vôbec zázrak, že sme sa stretli.

snehuliatko

ani zďaleka nie na 100%, no čo, láska na celý život je v dnešnej doma podľa mňa aj tak vylúčená, keď príde do môjho života niekto iný, lepší, pravdaže ho vymením...to znelo ale hnusne :D vlastne možno existuje láska na celý život, len som sa sústredila na svoj prípad, ktorý to určite nie je, ale neberiem to nijak tragicky a nikto by nemal ;)

marrisa

Ked ti vadia dake vlastnosti natolko ze mas chtice ho menit, tak je tu velka pravdepodobnost ze ked pride niekto kto ti sadne viac, tak partnera urychlene vymenis.

Mne sa stalo to iste. Nic s tym nenarobis, teraz si s tym partnerom lebo ho lubis, tak to neries. Ak pride niekto lepsi, tak proste pride.

Lulita

clovek meni, kym nenajde toho praveho, tak by som to povedala, ze ked mas take myslienky, tak ho asi az tak nemilujes, clovek ked miluje, tak aj s drobnymi chybami, partnerovi treba ponechat urcitu slobodu, menit cloveka, aby bol ten druhy spokojny? a co jeho potreby a prirodzenost? mozno by si sa cudovala, co vsetko vadi jemu na tebe

veronicka2

myslela som skor ze ked vam vadia na partnerovi nejake vlastnosti tak ci to riesite a pokusate sa ho zmenit alebo kaslete na to a beriete ho aky je, alebo ked zistite ze vam nieco nevyhovuje tak hned menite...

Lulita

100% clovek? omg!

98% je super skore

vobec sa nad takym nezamyslam, tiez nie som dokonala a v prvom rade ho velmi milujem, takze nejake to percento nie dokonale mi urcite nevadi