Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Z blond na hnedú

Príspevok v téme: Z blond na hnedú
gabsss

ahojte, mám blond vlasy, ale už nie som spokojná s neustálym dofarbovaním a starostlivosťou, aby neboli žlté, čo sa mi aj tak stáva, keď sa mi farba vymýva. a tak by som chcela prejsť na moju pôvodnú prirodzenú hnedú, svetlejšiu. poradíte mi, prosím Vás, nejaké dobré tipy ako na to? ktorá farba chytí dobre na blond? bude to pekné už po prvom farbení?

nelka11

Ahojte.mam blond vlasy, až do biela peroxidované a chcela by som si ich prefarbiť na hnedú farbu ... poraďte mi ako nato? :-)

Poky

Ahojte, máte niekto skúsenosti s farbou na vlasy č. 655 od Palette? Bojím sa aby mi to nechytilo moc na tmavo. Doteraz som používala A10 a postupne chcem prejsť na hnedú a tak som si kúpila Syoss medovo-plavú ale vôbec mi tá farba nechytila :D tak som hladala tmavšie odtiene a pozdával sa mi z výberu asi len tento najviac ostatné boli už moc moc tmavé ;)

Nela41

Určite si nekupuj penové farby, tie nefarbia pekne. To je potom šetrný aj krepový papier...
Inak z blond na hnedú sa ide pomerne ľahko. Ja odporúčam kúpiť si dve farby a nie jednu, lebo väčšinou ostanú také ako keby nezafarbené časti a to neznášam tak tou druhou to pekne potom vyrovnáš. Alebo skoč ku kaderníčke

Lulita

ja som vtedy tusim pouzila Palette a velmi dobre mi chytila, boli pekne tmavo hnede, teraz sa jej uz vyhybam, lebo ta farba trochu zatazuje vlasy

Lulita

z blond na hnedu je lahke, horsie je to naopak, ja som po cca 4 rokoch blond jedneho dna kupila hnedu a sama som si svoje dlhe vlasy prefarbila k spokojnosti, odporucam setrnu farbu napr. od Loreal, tie nove penove, maju velmi pekne svetle odtiene

Monitaaa

ja by som ti odporučala dat na to najprv taku strednu blond farbu, chyta ako spinava blond napr. tie penove, alebo nejaku lorealku, pretoze ja som po hnedej mala strasny zeleny nadych na tych vlasoch....

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Z blond na hnedú - Fórum - ZDRAVIE.sk