Randenie - vzťah ?

Príspevok v téme: Randenie - vzťah ?
Čokolom

Dobrý večer ,
Možno to bude znieť čudne , ale kedy sa vlastne randenie zmení na vzťah ? Skúsim to vysvetliť.

Mám za sebou 3 vzťahy , v týchto veciach som už opatrná , nechcem sa opať sklamať . Posledné dva vzťahy však hneď boli jasné , že budeme pár .
Ale teraz som spoznala chalana . Má 24 a má za sebou 5 ročný vzťah , je to už dlhšie . Pár krát sme sa stretli , stále si píšeme na nete , rozumieme si a je tam aj ,,chémia ,, . Povedal mi však , že sa nechce nikam ponáhlať , že zatiaľ sme akoby kamaráti , teda že randíme . Že ho priťahujem , chce sa stretať , ale že potrebuje čas . Čo sa týka sexu , vysvetlila som mu , že také niečo by som urobila len z lásky a vo vzťahu , povedal ,že to chápe , že by ma do ničoho netlačil ...

Včera sme sa stretli , zavolala som ho na víno a bolo nám skvele . Keď sme spolu , je to akoby sme pár už boli , smiali sme sa , bozkávali atď ...

Viem , že by som to nemala riešit , mám si to užívať ,čo aj robím ... a nechať to plynúť , v podstate robím aj to , len mi vrta v hlave ,že kedy sa takýto vzťah , len kamarátstvo to nie je, i keď to slovo použil , tak som mu povedala ,že sa s kamarátmi nebozkávam a nestretám ako s ním , tak sám povedal ,že to je iné .. ( ak vobec ) zmení na vzťah ? Myslím tým normálny vzťah - partneri . Asi to znie blbo , sama to nevem presne popísať , len vždy to bolo trochu inak ako to je teraz .
Čas mu dám , len mám strach ,že to neberie moc vážne , že mi povie ,že viac ani nechce a ja sa namotám ... je ťažké si držať odstup .

fero11111

pekny nick inac hehe a pekne napisane :} suhlasim stym co je podmnou a neskutocne krasne si to napisala aj ty jemu ze nedavas len tak hoc kde a hoc komu :} toho sa drz inak si ta nebude vazit a bude ta mat za handru :}

Magy

Čokolom - randenie je to, co popisujes.
vztah zacina tak, ze zacinate robit kompromisy, prisposobovat seba a svoj program dost zasadne tomu druhemu, riesit veci spolocne - od spolocne straveneho casu, cez drobnosti vo financiach atd. jednoducho kopec malickosti, ktore v konecnom dosledku znamenaju, ze uz nie si volna, ale zadana, ze to nie je o nezaveznom otukavani sa, ale serioznom pristupe k situacii a vaznejsom uvazovani o spolocnej buducnosti.
alebo este zjednodusene ak neuvazujes v rovine "ja", ale "my".

hadam take vysvetlenie staci.

jo ejszakat ;)