Ako na chalana, s ktorým som sa 5 rokov nevidela?

Príspevok v téme: Ako na chalana, s ktorým som sa 5 rokov nevidela?
loula

Ahojte..
šialene sa mi páči chalan, s ktorým som sa zoznámila pred 5 rokmi, chodili sme spolu mesiac a pokazilo sa to kvoli mojej mame, ktorá mi zakazovala s ním chodiť...tak sme sa rozišli..
Teraz mám 20 a ani po tých 5 rokoch som ho neprestala mať rada...a strašne sa s ním túžim stretnúť.
Mám na neho kontakt, ale zdá sa mi divné keď sa zrazu ozvem, či nechce ísť von...ešte k tomu je aj z iného mesta a má novú priateľku...
poradíte mi? stále ho mám v hlave :(

nirvana

Sú ľudia ktorí ostávajú vo vzťahu len aby neboli sami, tie vzťahy sú úplne nefunkcne, ženy sú niektoré dokonca tak naivné že otehotneju, vezmú si ho, v nádejí, že sa to zlepší ale všetci vieme že nie. Muži sa nevedia rozísť, aj ked to neklape, ženy stale dúfajú že sa to zlepší a tiež nechcú byť samé, naco sú take vzťahy? Ale ak vzťah funguje, žiadna cudzia žena ci muž ho nenarusi, to jediné že by po nom ci nej cielene a rafinovane išla. Na neveru musí byť vôľa.

winki

mangro.tree.....pekne blbe priatelka neni manželka a čo?????? z priateľky sa stáva manželka pokiaľ sa nenajde trubka čo sa natlačí do ich vzťahu.

mango.tree

no a co ked ma priatelku? priatelka nie je manzelka (za tento limit by som uz nesla), kolki maju priatelku len preto, aby neboli sami (sice su to u mna zavisli jedinci, ale tak plno je takych ludi) a takto mozu stratit prilezitost na velke city, lebo dotycny/a sa bude bat naprotivok oslovit. ak frajerku fakt lubi, tak nic z toho aj tak nebude, a ak je s nou len tak, tak ta to nemusi trapit
imho, ja by som ho ale neoslovila, nie kvoli priatelke, ale kvoli okolnostiam (za 5 rokov je uz uplne niekde inde vo vsetkom, aj ty)

nirvana

Ozvi sa, možno je uz úplne iný ako si ho pamatas, čo je zle na káve a pokeci? A ci sa chce stretnut, to uz nechaj na nom, on musí vedieť ci ma záujem. Veď o nič nejde, že sa stretnete neznamená že z toho niečo bude. Ak mu to s frajerkou klape, iný vzťah vyhľadávať nebude. Ak ma charakter, tak ju nepodvedie. Ak charakter nemá, tak za nič nestojí.

Magy

kontaktovat ho mozes, staci len zapriat krasne sviatky a maximalne sa spytat, ako sa ma. ale nanucovat sa alebo volat ho von by som rozhodne nedoporucoval. prave preto, ze ma priatelku.
skus si otocit situaciu. mala by si priatela a jemu sa po 5-tich rokoch ozve nejaka stara laska a chcela by s nim niekam ist. pacilo by sa ti to??
takze nerob to, co nechces, aby ini robili tebe ;)