Ako jej to dokazat?

Príspevok v téme: Ako jej to dokazat?
Smagdal111

Dobre rano, vyrozpravam sa vam s urcitym pribehom, kvoli trapeniu ktoreho potrebujem rady ako dalej, pretoze ma to moze casom znicit uplne. Vopred vam vsetkym, ktori sa zapoja dakujem za cenne rady a informacie.

Mal som dva roky priatelku, ktoru som povazoval za pravu Lasku a ktoru aj dodnes povazujem za pravu Lasku i ked nie sme momentalne spolu. Neboli sme nejaku dobu v kontakte a povedal som si, ze sa jej skusim neozyvat a neprihlasovat sa na moj ucet na inej socialnej sieti. Medzitym som si predtym urobil ucet na facebooku o ktorom nevedela a mal som tam kamaratku s rovnakym menom ake ma moje dievca, dal som jej jediny komentar na fotku a to v zneni, ze je zlata, nic viac som k tomu nenapisal a nic viac nebol dovod si mysliet. Ludia, ide o to, ze mi moje dievca napisalo i ked viem, ze niekoho ma a ani netusi ako ma s tym trapila, ked si davala na socialnej sieti, ze ma vazny vztah a davala tam zamilovane statusy, ti ktori take nieco prezili vedia so mnou sucitit. Ked povazujete niekoho za pravu Lasku i ked viete, ze mu to nemozete znovu povedat. Nejakou nahodou ma nasla na tom facebooku, nahodnym si prezeranim priatelov mojho kamarata, nasledne mi napisala, zacali sme znovu komunikovat, obvinuje ma ze som sa s nou stretaval a ze s nou mam nieco ovela viac ako nez jej len pisem, ale nie je to pravda, odo dna kedy sme sa rozisli som sa na vztah s nijakou necitil ale co je dolezite? Ze som ho nechcel, tak preco ma upodozrieva s toho, ze s nou nieco mam, ked to nie je vobec realne?

Vycerpal som vsetky moznosti ako jej to dokazat, preto sa z velmi skleslou hlavou obraciam na vas, beriem ju ako pravu a chcem sa s nou po novom roku stretnut a nie je v tom nijaky podraz. Ale pomozte mi prosim vas, co pouzit alebo ako jej dokazat naozaj skutocnu pravdu? :(

luminka228

Ked uz ide o doveru ako to tu prezentujete vsetci tak ta ma byt z oboch stran nie iba z jednej. Ty jej doverujes a doveroval si jej pocas vasho 2 rocneho vztahu? Lebo zvycajne tam je pes zakopany, preroze to co boko vo vztahu z toho su potom nasledky a spravanie sa jeden voci druhemu.

mellisa

Och, aké romantické :D Tak musíš vyplniť čo najviac svoj voľný čas, aby si sa ňou až tak prehnane nezaoberal.
Pravá láska.........hm?

Smagdal111

Ja mam 20 a ona ma 19, ide o to, ze vidim vo vsetkom len ju a moje myslienky? Tak tie smeruju neustale k nej. Len chcem aby sa uvedomila, aby si vstupila do svedomia a vedela, ze nic krasne nie je vzdy stratene pokial dvaja ludia k sebe nieco citia. Verite v pravu Lasku?

blecha

koľko máte rokov?

2 roky nie sú až tak veľa

aaa asi na to celé kašli, tak ako fero píše. Vzťah je o láske a o DôVERE a keď ti ona nedokáže dôverovať, tak je to zbytočné.

fero11111

ta ja by som taku bestiu poslal kade lachsie ... nic vzlom ale len si steba robi dobry den a ked pride zas niekto lepsi posle ta prec si prenu len hracka s ktorou sa hra podla mna ale rob jak myslis ked bdues stastny tak sa snou stretni ale podla mna casom ti urobi to iste ...