Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bol som v kome

Príspevok v téme: Bol som v kome
Brano.R

Ahoj ja viem ze uz podobne temy boli ako je ta to.....

ale v roku 1994 az 1999 som bol v kome.....

ked som sa po rokoch zobudil..... myslel som si ze mam stale 14 rokov

ale aj ze chodim do skoly na zakladnu este.....

bolo tazke sa z toho dostat, aj co sa tyka pohybu... teda dalsie skoro 3 roky prec.....

od kedy som bol v kome si myslim ze aj smrt je taka... ziaden Boh.... ci jezisko.... ci dusa....ale ze je to ako narkoza.... ci koma.....

agni

si spat? si s ludmi, ktorych lubis? mas sancu zit a urobit nieco pre svojich blizkych??? ANO MAS!!! nic sa nedeje podla mna len tak a kopukrat som zazrak zazila na vlastnej kozi a neda sa povedat, ze by to bola iba nahoda, stastie lebo az take nie je...prisiel si o par rokov, ale hladaj co ti to dalo...skus sa na to pozriet z druhej strany a nie, ze o co vsetko si prisiel...ako ti to dokazuje, ze ON neexistuje? iba tvoje dohady nic viac...lahsie sa straca viera ako nachadza...zmier sa s tym co sa ti stalo a skus z toho vytazit co najviac a tes sa zo zivota lebo mas dalsiu sancu tak ju nezahod a nepremarni ;), vela stastia :)

kamila29

jasne ze smrt je ako Koma :( kamoska bola v kome len 5 mesiacov ale opisala to same co ty takze je to kruta pravda ale zase netreba ludom brat nadej ked veria na jeziska :)))))))))))

eli.nick

a prečo vlastne si založil túto tému?
čo sa ti vlastne stalo?

a posledná vec: ešte som nepočula, žeby sa niekto po tak dlhej dobre prebral, ale dajme tomu.

Lulita

neber ludom nadej :)

ono tvoja dusa, nebola odputana od tela, len si bol v kome, tak si sa za branu svetla nedostal

ale aj keby nic nebolo nevadi, konecne pokoj, ci ako :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bol som v kome - Fórum - ZDRAVIE.sk