Make-up

Príspevok v téme: Make-up
Nyki

Ahojte :)
Potrebujem poradiť. Hľadám nejaký hustý make-up, ktorý perfektne kryje, vydrží aspoň 10 hodín, je zmatňujúci, nevysušuje pleť a po pár hodinách sa nestiahne len na póry. Nepoznáte niektorá taký ? :) Mala som Astor 16h mineral match bol neskutočne dobrý, no prestali ho vyrábať asi pred rokom. od vtedy skúšam skúšam rôzne make-up lenže všetko čo kúpim je buď riedke, čiže to nekryje dobre, alebo sa to po čase začne sťahovať len na oblasť pórov a robí fľaky.

orchidejka

karkulkaa a nemoze to byt nevhodnou volbou odtiena? nezdalo sa ti nikdy zeby si mala tmavsi ako skutocne potrebujes?

a inak ako riesis tu situaciu?

karkulkaa

orchidejka ja mám ten istý problém s make-upom v okolí pier a to nepoužívam ani balzam...zatiaľ som tiež na príčinu neprišla

mmoonnikkaa

ahoj, ja som vyskusala uz rozne make-up a momentalne mam Max Factor (neviem presny nazov), ale je to ten klasicky v plochej tube. vydrzi mi od rana do vecera, je prirodzeny, dobre kryje, nie je riedky ako napr. L´oreal, ked si ho dam viac, tak je llicenie vyraznejsie a niekedy si nedavam ani puder.

mala som aj vichy dermablend, bol fajn ale mala som pocit, ze nevydrzal cely den, l´oreal true match sa mi zdal skvely prvykraat a pri dalsej kupe som ho dala kamoske, margaret astor su tiez podla mna fajn-pacil sa mi ten 24-hodinovy make up

prip. ak chces investovat viac, chod sa nalicit do fann chanel alebo dior. ale ono tie make-upy su rozne na kazdej pleti, treba poskusat (mali by vyrabat vzorky podla mna :)

Lili126

Dermacol Caviar Long Stay, 2.odtieň, mám zmiešanú pleť, nedám na neho dopustiť, nepoužívam ani púder, nelesknem sa počas dňa, pod neho používam hocaký hydratačný krém, ráno cca o 6tej nanesiem, vydrží až do neskorého večera.

Demacol 24 h mi príde pre trochu suchšiu pleť, pretože jeho zloženie je nie je také púdrové, je veľmi dobrý, ale má menšiu trvácnosť na tvári ako Long Stay, trochu sa po ňom lesknem po pár hodinách.Odtieň č.2 je vhodný pre mňa na zimu, 3 na leto.

simka111

ja som si kupila mejkap clinique anti-blemish solution na akne ale som sklamana, vyhodila som za neho 26 eur...kryje naozaj skvele, je po nom pekna tvar taka žiarivejšia, dokonca ked sa večer odličim vyražky su stiahnute a pleť je jemna, ale strašne vysušuje pleť a robi veľa šupin,, vyzera to hrozne...

rozmýšľala som nad mejkapom la roche posay.... ale neviem či sa opäť nesklamem

orchidejka

vam vydrzi nejaaky make-up viac ako par hodin? ja si musim aj viackrat denne nanasat a je to veru riadna otrava. tiez by som uvitala nejaky taky hustejsi ako popisuje nyki. momentalne mam astor mattitude 16H, ale stale to nie je ono. este by to chcelo hustejsi. a nahodou namiesto toho astoru mineral match nevyrabaju nahradny? preco ho vlastne prestali vyrabat?
ozaj, neviete mi poradit preco sa mi okolo pier (tak do hodiny od nanesenia makeupu) akoby "vytratil" makeup a namiesto neho je tam moja prirodzena farba pleti? preco sa to vlastne robi? je to sice malicka cast ale predsa...ci mam zvoleny nespravny odtien makeupu alebo to nejako suvisi s balzamom na pery, ja fakt neviem :P

Rav.

Ja som si prednedávnom kúpila Dermacol 24h a som veeeľmi spokojná (až na to že aj keď mám najbledší odtieň čo mali, nieje až tak bledý ako by som chcela, ale na internete sa dá objednať aj odtieň 00). Vydrží dlho, neotiera sa, zmatňuje, kryje a nemusím naň ani používať púder, ako som bola zvyknutá. A to je už čo povedať, keďže mám dosť mastnú pleť a vadí mi aj keď ju mám ešte len malinko lesklú :)