Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Umelé mihálnice a lyžovačka

Príspevok v téme: Umelé mihálnice a lyžovačka
mihalnica525

Ahojte, chcela by som sa vás ženy opýtať na vašu odbornú radu. Idem na lyžovačku .. mám si dať umelé mihálnice ? Každý deň ich nosím, ale tak neviem či sa mi neodlepia vplyvom toho chladu a tak ďalej. Volili by ste radšej trsy ? Alebo kvalitnejšie lepidlo ? Alebo mám isť bez nich? (vyzerala by som jak voldemort ) :D Alebo to mám risknúť ? A keď sa mi polka odlepí? :DDD Fakt neviem . Ďakujem za všetky odpovede :)

Monitaaa

nič ti neodpadne. niekedy som nosila aj ja umele, alebo trsy a pohoda, dolu svahom pouzijes okuliare a inak pokial ich vies lepit sa ti určite len tak neodlepia

Lili126

Tvár mám v pohode až na tú bledosť, a máš pravdu, z takej , čo si každú chvíľu ide dať púder by ma tiež išlo poraziť. make-up si bežne nedávam, skôr mám na tvári nič, len ma zaujímalo, ako to riešia tie, čo si predsa len na tvár niečo dajú, okrem krému samozrejme. :)

winki

Najhoršie na chate bolo zažiť kamaratovu holku, ktorá si každú hodinu chodila prepudrovať nos.....ten výsmech čo nastal zakaždým čo odišla by som nepriaja nikomu.

winki

Vobec na tvári nič nemusíš mať to, že si bledá na veci nič nemení. Ak sa zmieriš s tým ako vyzeráš tak na távri nič nemusíš mať. Pokiaľ nemáš veľké uhry a nimi posiatu tvár.

Lili126

Sorry, že som vošla do tej témy, ale celkom sa mi hodí ku mojej otázke. Idem na pár dní do Tatier na lyže, tie kt. máte na svahu make-up, používate vodeodolný (pr.Dermacol Cover),alebo si vystačíte s tým, čo používate na bežné nosenie a nie je vodeodolný, prosím k téme, a keď niekto napíše, že si nemám dávať nič, tak pre vysvetlenie, som bledá, preto na tvári niečo mať musím.

Iba Katka

Daj si trsy, vezmi si so sebou náhradné, ked sa odlepia nalepíš a vezmi si lyžiarské okuliare

alebo si ich nedávaj

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Umelé mihálnice a lyžovačka - Fórum - ZDRAVIE.sk