Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priateľ stále spí keď sme spolu

Príspevok v téme: Priateľ stále spí keď sme spolu
neviemco

Uplne ma to vytaca z rovnovahy. Pridem k nemu,alebo on ku mne, lahne si a spi. hovori, ze to preto, lebo je taky spokojny, a len pri mne sa mu dobre spi, inak ma nekvalitny spanok. Vycita mi ze sa preto hnevam, vraj by som sa mala tesit. On nedokaze pochopit, ze ja sa potom nudim. Lezim a cakam kedy sa zobudi. Povedal, ze si mam tiez pospat, uzivat si ze sme spolu, ze si mozem hrat hry na pc, citat knihu, atd. ale ja som tam neprisla hrat hry! to vsetko mozem robit aj doma! nemusim byt pri nom! nezabera ani ked nanho vyleziem, vyskocim, provokujem ho, nic! on chce spat.
som azda ja nenormalna?

michell 5

ahojte všetci,je to normalne priatel dojde k nam a povaluje sa ,začne hovoriť som akysi unaveny idem spať tak ide preč a je,alebo ked je v posilke čakate že dojde za vami a on mi napíše že ide spať je unaveny ,čo mam robit ,ma isť na nejake vyšetrenie alebo čo mi poradite ,alebo mi povie že to ma s počasia ,som smutna s toho.

soffa

nic v zlom,ale ked vzdy spi ked je s tebou,tak prespi pri tebe cely zivot.chlapi nehnevajte sa ,ale preco by sa mala zena doma nudit a cakat kym sa vy vyspite!treba zit,ja tiez vstavam o 6 tej ,fungujem 12 hodin potom praca doma a cez vikend ma nenapadne pospat si poobede,alebo vylihovat,to je pre mna strateny cas,.lezim ked som chora,alebo v noci.je ine ked je clovek chory,ma niejaku chorobu,ale zdravy chlap by nemal vzdy len vyspavat.a potom ze zena hlada inde.nie je nic horsie ako mat doma lenivca;)))

CCGN

Tiež som mal podobné výčitky na tanieri pravidelne. Nevedela pochopiť , že stávam o 5 a keď si sčíta hodiny počas ktorých fungujem ja, tak som dlhšie hore. Okrem toho, problém bol v tom, že mi zistili boreliózu a pred mesiacom chlamídie. Obe tieto baktérie napádajú bunky a vysávajú z nej živiny, takže človek je viacej unavený (jednoducho povedané). Skončila dlhoročný vzťah a zavážilo tam aj toto. Už asi rok liečim boreliózu a chlamídie posledný mesiac. Je to oveľa oveľa lepšie... Treba sa pozerať na to asertívne.

AfterEight

A nenapadlo Vas zienky,ze napr Vas priatel moze mat aj nejaku chorobu? Ci psychicku,alebo "fyzicku"?

Presne ja som sa pytala tuto otazku,ze ked sme prisli s priatelom ku mne,alebo ku nemu, bud pocas filmu, alebo polhodinu po sexe, alebo jednoducho ze sa dostal do vodorovnej polohy - zaspal.

Strasne ma to vytacalo,ze sme cely den nic nerobili (ak nebol vikend a nebol v praci) a on spi.

Cez tyzden som to aj chapala,chodil do prace,ale aj tak este vecer sme boli spolu, lebo sme si chybali,tak som mu to prepacila,ze sa ani 2 hodiny nevie premoct.

Cez den bol culy, v kine nezaspal, on bol aj dost fyzicky aktivny.
Ja som este vysokoskolacka,takze som zvyknuta byt aj do 2 rana hore,co sa ucim,lebo mam cely biorytmus prehodeny. Ale casom som si na to zvykla,ze mi nestacil. Samozrejme,ze niekedy,ked som mala nieco vymyslene,nejaku romanticku veselicu, urobila som oblubene jedlo,kukli sme oblubeny film a on pocas neho zaspal,samozrejme,ze som sa nahnevala.

A to vsetko vysvetlovalo.
Jeho to tiez niekedy velmi mrzelo,ze sa mu chce spat, ale ved najdolezitejsie je,ze ten clovek chce byt s Vami,normalne sme sa porozpravali a uz som nikdy neriesila take blbosti. Ved co by ini za to dali, keby maju svoju polovicku.

Ale potom sa stalo,co sa stalo...Priatelovi nasli v hlave nador. A to vsetko vysvetlovalo.
Uz je z najhorsieho vonku.

Nehovorim,ze Vasi priatelia musia mat v hlave nador,ale mozu byt v strese (dnes je hnusna doba), alebo mozu byt fakt chori.

Jednoducho tu nepiste blbosti,ze najdi si ineho lepsieho. Ved keby s vami nechcel byt, tak ani za vami nepride.

Mima.89

Akože neni nič zlé na tom pospať si cez deň. Ale zavolať si k sebe priateľku a keď príde lahne si spať, to je podľa vás okej? :D podľa mňa ani nie, mne by to vadilo.. kebyže sa to opakuje tak často.. veď si môže pospať a potom si ju zavolať, nie?

mac214

to je ok napr. moj ocino vydrzi polhokduk kukat nieco vecer a spi. lenze ma skoro 50 a tazko pracuje a robi okolo domu aj ked pride domov. a mladi chalani? kolkokrat nemaju robotu a cely den by len spali...taky clovek bez zivota, bez iskry...cojaviem.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priateľ stále spí keď sme spolu - Fórum - ZDRAVIE.sk