Priateľ stále spí keď sme spolu

Príspevok v téme: Priateľ stále spí keď sme spolu
neviemco

Uplne ma to vytaca z rovnovahy. Pridem k nemu,alebo on ku mne, lahne si a spi. hovori, ze to preto, lebo je taky spokojny, a len pri mne sa mu dobre spi, inak ma nekvalitny spanok. Vycita mi ze sa preto hnevam, vraj by som sa mala tesit. On nedokaze pochopit, ze ja sa potom nudim. Lezim a cakam kedy sa zobudi. Povedal, ze si mam tiez pospat, uzivat si ze sme spolu, ze si mozem hrat hry na pc, citat knihu, atd. ale ja som tam neprisla hrat hry! to vsetko mozem robit aj doma! nemusim byt pri nom! nezabera ani ked nanho vyleziem, vyskocim, provokujem ho, nic! on chce spat.
som azda ja nenormalna?

winki

A čo by si teda chcela robiť s priateľom keď príde k tebe? alebo ty k nemu? ako si to predstavuješ? Možno ho treba nejako zaujať a udržať jeho záujem.

veronicka2

tvoj problem uuuuuuuplne chapem. to ako keby bolo u nas... ja som tiez aktivny clovek a spanie cez den mi pride velmi nudne a strata casu. on spi aj tri hodiny a mne to ide na nervy lebo ja sa nudim. kolko ste spolu? my sme spolu 5 rokov a mam pocit ze je to pre to lebo ked boli zaciatky tak aj on to bral tak ze kazdu minutu chce vyuzit aby sme spolu daco robili. ...

nirvana

Nepodporujes spánok cez deň :) vieš niektorí ľudia si potrebuju pospať, náhodou je to zdravé. A potom ist niekam von. Tiež sme to tak robievali, po praci si zdriemnut, a potom si svieži, máš lepšiu náladu, viac energie.

pan d.

Ono, ide o to, ci spi pri tebe stale alebo sa to stava len obcas. Velku dramu by som z toho nerobil, hlavne by som mu o tomto probleme povedal. Zaklad je komunikacia!!! ALE NIE S NAMI:ddd

winki

Ale tu nejde o to, že nič nerobí len spí.....napísala si, že normálne spolu fungujete. Je to tvoj problém a nie jeho a ak si ešte napísala aj to, že má inak nekvalitný spánok. Koľkokrát som ja napríklad doma cez deňučím sa, alebo som v robote a priateľ príde, a nejdeme nikam von tak sa chvíľu pomazlíme, kukneme telku, pokecáme a aj tak skončíme spaním, je to krásne ľahnúť si vedľa neho aj počas dňa a proste vypnúť.

neviemco

No tak asi som čudná, ale mne to príde ako strata času spať, keď môžeme robiť hocičo iné. Sme spolu, a akoby sme ani neboli, ked cely cas prespime. neprisla som tam spat, to mozem aj doma. a ja ked vecer zaspim, tak spim az do rana... nepodporujem ziadny spanok cez den na 1 hodinu...
ale mrzi ma to, lebo aj teraz sme sa kvoli tomu pohadali.
je chyba teda vo mne? je to normalne ze sa nic nerobi, len spi? taky vztah vam vyhovuje?

winki

Ale neni to tak trošku pochopiteľné? Pokiaľ nemáte spoločnú domácnosť. Aj ja s priateľom ak sme u neho alebo u mna tak vacsinou sa spí :D poprípade sa najeme, kukneme telku, alebo sa zahrá na PC, pokecáme s rodičmi ak sú doma, ale inak tam iná aktivita nieje. Ja sa tiež veľakrát učím keď moj spinká, lebo si rád pospí aj do jednej a ja o osmej uz kuvikám. Cez deň sme napríklad vonku a potom večer sa spín. Alebo onpríde z roboty, alebo pred robotou na chvílu a je jasne ze si oddychuje na posteli.

Sejla

nech sa dá do poriadku, toto mal jedno obdobie aj bývalý, bárs kedy cez deň, najedol sa do plna čo som uvarila, lahol a spal aj 2, 3 hodiny, je to nezdravé a signalizuje to nejakú chorobu, on bol vtedy v dosť psychickom strese, doma zle spával, nezdravo jedol, pil... takže ten tvoj by potreboval asi najskôr upratať svoj režim, poriešiť si nespavosť,prípadne začať cvičiť, doplniť si vitamíny=)