Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chlapi

Príspevok v téme: Chlapi
Bima

Mozem sa opytat, velmi ziarlim na svojho chlapca a nevie to nejak potlacat stale ked ide von s chalapmi mam zly pocit ze ma podvedie ( mozno preto lebo v minulosti som v rodine niečo take zazila) a teraz som obozretna. Neviete poradit. 2OTAZKA: Co maju a nemaju muzi radi na zenach ? Vopred dakujem

Magy

Bima - to co napisala winki je asi najvystiznejsie. chapem tvoje predosle skusenosti, ale ked nebudes doverovat uz nikomu, tak to sa mozes rovno odstahovat niekam do jaskyne a spat s jednym okom stale otvorenym.
co sa muzoom paci na zenach - zase sa da suhlasit s winki, prirodzena, kludna, rozvazna, ale zase nie suche drevo, trosku iskry musi mat. ale konkretne specifika su velmi individualne.
niekto rad blond, iny zrzky, niekto stihle, iny vankusikove, niekomu staci baba ako dizajnovy privesok na ukazovanie v spolocnosti, iny ju potrebuje, lebo by umrel od hladu a spiny... ;)

lost

Bima

no nemyslel som teba a tuto temu :)
ale viacmenej tie extremnejsie temy, kde sa ludia (baby aj chlapi) pytaju take otazky, ktore nikto na svete vediet nemoze, len ich partneri :)

Bima

LOST:
To nieje za chrptom ale nebudem mu to stale hovorit ze ziarlim nie preto chcem inu radu muzov. Toto ze za chrptom nema nič spolocne.

Bima

Tak to ja samozrejme viem. Ale on raz som mu to povedala. On mi povedal: NIkdy by som ta nepodviedol, pretoze potom by som sa ti uz nemohol pozriet do oci ja taky niesom. Nepotrebujem ine mam teba :-) A zase mame svoje heslo na FB :-) takže ....

co MATE RADI NA ZENACH

winki

Tak isto nemajú radi preafektované, vyumelkované baby, ale to čo majú a nemajú radi zaví aj od typu chalana. Je to rozne a ťažko sa to hodnotí

lost

Tak na otazku "Kde co ako s kym preco?" sa chlap nemusi ihned hnevat, no ak nechce povedat Kde co ako s kym preco, ale diplomatickou odpovedou naznaci ze nepoviem, tak by zena mala chapat.. (napr ak slubi niekomu, ze temu udrzi v tajnosti, tak by to nemal povedat ani vlastnej zene... alebo ?)

ale co ako chlap mam rad na zenach je, obycajna uprimnost.. ked jednoducho narovinu povie co jej vadi, co je zle, alebo opacne a podobne.. bez toho, aby za mojim chrbatom zakladala temu o tom na internete :)

mate59

ak ide sa baviť s chalanmi na pánsku jazdu,tak je riziko skoro nulové,že by ťa vtedy podviedol.
Pamataj, prehnaná žiarlivosť je prvý krok k rozpadu vzťahu.

Bima

Jasne zase ja nesom (stihacka) to zas nie ja to praveze nedavam najavo a tak :) Skor v sebe to potlacam. Ale chcem vediet nazor co neznasaju a co naopak maju radi muzi

winki

Tak určite nemajú radi žiarlivé ženské stíhačky, čo sa ich pýtajú na všetko kde boli, s kým boli, kedy boli, dokedy boli, čo robili, prečo to robili.
Chlap ak ťa chce podviesť ťa podvedie bez ohľadu nato, či ho ty budeš púšťať na pánske jaszdy, alebo nie.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.