Nikdy som nikoho nemala...čo robím zle?

Príspevok v téme: Nikdy som nikoho nemala...čo robím zle?
Nikola123

Ahojte :) Mám 19,5 rokov a ešte som nikdy žiadného chlapca nemala, možno zo znie divne ale je to tak :( Už sa za to normálne aj hanbím, všetci kamaráti, kamarátky, spolužiacky, dokonca aj mladsie sesternice, bratranci vsetci uz niekoho majú, alebo aspon v živote už mohli pocítiť čo je to láska.
Ked sa ma niekto opýta, ze kde mám frajera, neviem co mám povedať a cítim sa tak trápne...akokeby som bola tým najškaredším dievčaťom na tejto planéte. A pritom to tak nieje. Veľa ludí a aj chlapcov mi povedalo,že som velmi pekná. A všimla som si, že sa ma vela chalanov hanbí, a vôbec neviem čím to je?!? Práveze sa snažím furt usmievať a tváriť milo, tak neviem prečo sa ma hanbia? Ale všimla som si aj to, že sa ma hanbia len pekní chlapci, neviem čím to je...
Je pravda, ze som trosku tichšej a hanblivej povahy, tak možno to bude v tom...myslíte ze sa to časom zmení? Viem, že na lásku mám este času dosť, ale občas mi to veľmi chýba, a ked vidím zalúbené šťastné páry príde mi vždy lúto, že ja som to este nemala možnosť zažiť :((

Nikola123

viem, ze je lepsie pockat na toho pravého..ale ked ja sa citim sama...

a často ma napadajú aj také myslienky, ze budem mať v živote vôbec niekoho, kto by ma ľúbil a koho by som lubila aj ja?

Magy

Nikola123 - vobec sa nemas preco obvinovat alebo trapit.
si jednoducho originalna a tak individualna, ako sa len da. ak si si zatial s nikym nesadla, moze to byt naozaj len to, ze si toho pana praveho este jednoducho nestretla. samozrejme, kazdy tuzime po chvili, ked pride chvila, nase pohlady sa stretnu a zem sa straca pod nohami, nevidime nic len jeho, lietame, je nam nadherne... ale zaroven stracame hlavu, logiku, sudnost a casto sa zamilujeme do strasneho debila.
ale ked budes starsia, bude to mat jednu vyhodu. budes stat nohami pevnejsie na zemi nez tie mlade slecinky, ktore vlastne este ani same seba nenasli, ale uz maju za sebou 4 vztahy vratane intimnosti.
teba ten chlapik uz neopije rozkom ak ich, nedas si nabulikat nezmysly, nevhupnes do postele s hocikym len preto, ze ta palia gatky. pojdes do vztahu s vacsou rozvahou, vsetko ma svoje pre a proti, v tvojom pripade nedostatok skusenosti bude nahradeny citovou vyzretostou.
bud sama sebou, usmievaj sa a mysli pozitivne, ono sa to v spravani cloveka prejavi. tak ako pre teba nebude atraktivny ziaden zakomplexovany depresivne naladeny typek, tak ani ty nebudes atraktivna, ak sa budes zbytocne trapit.