Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Muži a alkohol

Príspevok v téme: Muži a alkohol
salvva

JE normalne ze nenpavidim na chlapoch ked piju. Hnusi sa mi to strasne!!! Moj otec bol pijak. A mam chlapca doteraz ani nechcel pocut o chlaste a zrazu stale mam pocit ze len by si rad vipil a tym a stym pil. Proste a citim ze mi to prerastie cez hlavu a nezvladnem to a bude koinec... Robim niečo zle ?

salvva

Nirvana

Co s toho ked som myslela ze mam fakt chlapca ktory je normalny a nepodlahne tomu hnusu ako je alkohol a tak. Ale proste mna uz asi nic v zivote neprekvapi ja som asi z marsu alebo neviem. Ale strasne ma to stve ze o neho pridem ale ja to tak dalej nehchcem len by som sa popri nom a jeho flaske trapila.

nirvana

Salvva, ty máš tu výhodu, že to uz teraz vieš, a máš možnosť si vybrať. Chlapcov na svete je veľa. Chlast zničí všetko. Lásky je dosť, ty si mladá baba, ktora vie čo od života chce, resp. nechce, a mala by si sa toho drzat, aby si nezradila samu seba.

salvva

MAgy

Joj moj otec bol gembler a nevlastny otec pil. A proste viem ze nič nebude mat s toho pitia a viem ze proste nic z toho si nebude pamatat. Skor tie krasne chvile prezite. nie ? Ale pretoze partia a tak tak piju oni tak ja tiez. A predtym nepil a ja som si to tak u neho vazila. A teraz nemam nič akurat strasne znechutenie a bolest. Pretože viem ze nič dobre ho necaka

salvva

Nirvana

Co s toho ked pridem o niekoho koho som lubila a prave to som si na nom vazila :/ Jaky je potom ten svet nespravodlivy. Vsetko znici ten alkohol, vsetko a co s toho clovek ma nič !

Magy

salvva - nie je ziaden problem si stanovit v zivote urcite pravidla a co sa tyka drog (lebo alkohol JE droga), urcit bezpodmienecnu dohodu. bez alkoholu clovek prezije. rovnako ako bez nikotinu ci gamblerstva. uplna a bezpodmienecna abstinencia tychto veci nema ziadne negativne dopady na zivot, radost zo zivota, prezivanie ci zazitky a kvalitu zivota ako takeho.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Muži a alkohol - Fórum - ZDRAVIE.sk