Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Komplexy, nenavidim sa!

Príspevok v téme: Komplexy, nenavidim sa!
nixxx

dlho som rozmyslala ci napisat ale uz si neviem rady,uz od malicka mam komplexy menejcennosti,nikdy som nemala kamaratov,vskole som bola sikanovana,ledva som spravila maturity z lutosti profesorov,a nemozem si zohnat pracu uz 2roky,vystriedala som 4 zamestnania od vsadial ma vyhodili lebo som neschopna,nikdy som nemala vztah s muzom,okrem rodicov a sestry nemam vobec nikoho,cele dni som zavreta doma hanbim sa chodit von lebo som skareda a tlsta a nemam s kym niekam ist,aj schudnut som sa pokusala x krat,samozrejme neuspesne jojo efekt:( bojim sa buducnosti,nic ma nebavi,nemam chut zit,kazdy den placem rezem sa,uz nevladzem:((dufala som ze bude ten konec sveta ale bohuzial zijem dalej:( s psychiatrami mam zle skusenosti,uz im neverim:( chcem sa zabit ale aj na to som moc zbabela:(( co mam robit? proosiim poradte mi ,,niekto,, ale asi nikto neporadi,lebo za to nestojim:(

Lucia11

ahoj, tiez trpim nizkym teda takmer ziadnym sebavedomim a mam problemy najma pred vacsim poctom ludi ale nielen. Casto ako ty vravis mam strach oslovit aj jedneho cloveka a neustale mam pocit ze ma maju za trapnu ci hlupu.

nixxx

ahojte,neviem kde zacat,co sa tyka chudnutia,mam za sebou hrozne vela pokusov ktore dopadli jojo-efektom od 14 rokov som mala anorexiu az do 18 moja vaha sa hybala medzi 46 - 30kg az po lieceni to preslo do zachvatoveho prejedania bulimie a odvtedy som strasne pribral,skusala som aj minuly rok s chudnutim aj napriek bulimii sa mi podarilo horko-tazko schudnut 10kg ale potom som uz nevladala a od leta som tych 10 kg nabrala spät,a teraz sa bojim ze moj dalsi pokus dopadne rovnako:(( ale oblubena som nebola nikdy ani ked som bola chuda,neni to len o vahe:( ide o to ze sa neviem spravat v spolocnosti,citim sa strasne nervozna,napäta,mam hroznu tremu,bojim sa nieco povedat,vyjadrit svoj nazor,ze vsetko pokaslem...nedokazem nikoho oslovit ani len kolko je hodin sa spytat,vypytat si nieco v obchode ma stoji vela prekonavania...
ale odkial som nemozem povedat,bojim sa ze by ma niekto mohol spoznat z mojich ex-spoluziakov,poviem iba trenciansky kraj....

xxxxxxxxxxxx

SUHLASUM, NENI TO POTOM S TEBOU TAKE STRASNE!!!

VER TOMU ZEKEBY SI ZACALA CHODIT DO SPOLOCNOSTI NASLA BY S SI PRIATELA SEBE ROVNEJ!! POTOM AKO JE MOZNE ZE SOM UZ VIAC KRAT VIDELA FAKT BOMBY DIEVCATA A MALI PRIATELOV! :) ZOBUD SA, ZACNI CHODIEVAT NIEKDE !!! VED ZIJES LEN RAZ PREBOHA, NEMOZES BRAT ZIVOT TAK... A KED SI TUCNA SKUS FAKT NIECO ROBIT SNAZ SA ZDRAVO STRAVOVAT, SKUS ZMENIT UCES-ALEBO FARBU VLASOV ALEBO ENJAKO SA ,,OKRASLI,, ! :) A ZMENILO BY TO TVOJ ZIVOT VER TOMU!!!!

Grand Husky

70kg na 155cm? To je o ničom, žiadna hrozná tučnota. Skúsila si nájsť nejakého psíčkara/ku ktorý by bol ochotný chodiť s tebou a vašimi psami na prechádzky?

nirvana

Nixx, v prvom rade musíš upraviť stravu. Nie je to ťažké, chce to len pevnú vôľu. Nie diéty, ale zmena stravy. Ako šport ti zatiaľ postačia aj prechádzky, hodinku denne.

mima.0

Podľa tvojho opisu som myslela že máš nejakých 120 kilo.. Zjavne tvoje komplexy vychádzajú hlavne z tvojej váhy a od toho sa odvíja všetko ostatné.. 70kg nie je nič strašné, aj keď máš 155cm. Dá sa to spraviť pravidelným cvičením, alebo aspoň pohybom, vravíš že máš psíka, chodievaj s ním na dlhšie prechádzky, uprav si jedálniček, jedz pravidelne a uvidíš že sa to zlepší. Ale nemôžeš očakávať výsledky v priebehu pár dní.. myslím že keď sa ti podarí schudnúť budeš mať zo seba radosť a budeš sebavedomejšia čo sa prejaví aj v práci a v tom že budeš mať okolo seba viac ľudí.. A inak poznám plno ľudí čo majú dáke to kilečko navyše a sú v spoločnosti oblúbení..Blbá iste nie si, ako je už tu spomínané. :) A z kade si?

nixxx

grand: ziadne pokroky,som iba po strednej 2 roky po maturite,na vysku nemam financie,a tucna som naozaj meram 155cm(krpataa:(()a vazim okolo 70kg co je myslim na tu vysku skoro obezita:(

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Komplexy, nenavidim sa! - Fórum - ZDRAVIE.sk