Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tazke prebudzanie sa

Príspevok v téme: Tazke prebudzanie sa
Nazdy

Zdravim
trapi ma problem so spankom...viem dobre spavat spavam 8 10 alebo aj 12 hodin no vzdky ked sa zobudim som strasne unaveny ako keby som ani vobec nespal a som neschopny vstat z postele tym padaom som aaj cely den nevyspaty a malatny...

zda sa mi ako keby som mal len povrchny spanok...co to moze byt?

omgwtf

mam presne ten isty problem,pridlho spim a najhorsie je ze nedokazem zaspat v noci tak spim potom az do obeda a stale som unavena:( niesu na to nejake volno predajne lieky aby som zaspala vecer a rano sa normalne zobudila?

omgwtf

mam presne ten isty problem,pridlho spim a najhorsie je ze nedokazem zaspat v noci tak spim potom az do obeda a stale som unavena:( niesu na to nejake volno predajne lieky aby som zaspala vecer a rano sa normalne zobudila?

Magy

10-12 hodin je privela. primarnou funkciou spanku je dopriat unavenym castiam mozgu ci tela dost casu na regeneraciu. ak je toho casu ale privela, stava sa z neho skor zabijak telesnej a mentalnej aktivity. a jeho prejavom su presne take stavy, ak popisujes.
pre dobry spanok treba zabezpecit aj to, aby sa telo aktivne hybalo pocas dna, aby si mal spravnu zivotospravu, stravovanie, dobru peristaltiku criev, nastuduj si spankovu hygienu (ako spat, coho sa vyvarovat a pod).

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tazke prebudzanie sa - Fórum - ZDRAVIE.sk