Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som namesačna?

Príspevok v téme: Som namesačna?
mirka169

Mam pocit že som namesačna. Minule keď som sa rano zobudila našla som na zemi uterak.. Vtedy som si spomenula že v noci som šla do skyňe, vytiahla uterak a smrkala som do neho nos.. potom som prestala pretože ma to škriabalo.. (normalne do uterakov nos nesmrkam :D nemyslite si o mne niečo nepekne) no a ďalej si už nepametam ... nepamätam si ako som sa zobudila ani ako som išla späť do postele.. pamätam si iba tento usek...

a ešte 2 krat sa mi stalo to že mi oco vravel že som si nezahasila v izbe svetlo.. mam normalne svetlo v strede steny a ešte jedno take male (lampičku) a bočnej stene.. obe boli zasvietene aj ked som si na 1000% ista že som to zahasila..

JA - JA

Bývam často nemesačná minule v noci som sa zobudila ako hladkám gauč a stojím nad ním ... potom sa mi aj stalo že som sa zobudila v strede chodby ... tiež sa mi stalo že som vybehla von a kedže bola vonku zima tak ma zobudila ako som stála vonku v dverách.... naposledy sa mi stalo že som sa zobudila po sediačky a tiež sa mi stalo to neviem o tom ale vraveli mi to bratia že som stala v ich izbe a že som odtial nechcela isť tak ma odtiahli na chodbu a tam som zase stála a tak mi otvorili dvere do izby a lahla som si a spala som dalej

Annie2

Ja som pár krát v spánku vypla budík (keď som sa však zobudila, nepamätala som si to) - odvtedy sa už na budík nemôžem spoliehať. A raz som odtrhla žiarovku nad posteľou. Prebudila som sa, až keď som ju už mala v ruke. Myslíte, že aj to je námesačnosť?

mima.0

:D to by sme si pokecali v noci potom a povystrájali :D to nemám rada ked vstanem a som dezorientovaná, mám pocit že som prespala skúšku alebo celý ďalší deň.. minule som vstala s tým že som mala pocit že som sa počúrala, tak som šla do kúpelne a ohmatávala som si pyžamové gate, kamoška sa na mňa pozerala a nechápala čo robím, trochu si to aj pamätám, zdali sa mi mokré a ked som sa celkom zobudila zistila som že sú suché že sa nič nestalo.. :D inak študujem ošetrovateľstvo tak často vraj zo sna rozoberám aj také veci čo robíme v nemocnici. no inak vždy ráno potom sa cítim fajn a vyspatá, takže to neriešim ako nejaký problém. no ked mám spať niekde pri cudzích luďoch tak je to divné lebo to nečajú a majú strach :D

olivienka

ja som si ešte spomenula, že raz spolubývajúca v noci zažala, lebo sa chcela ešte učiť a ja + ďalšia spolubývajúca, toho času spokojne spiace, sme naraz vstali a chceli sme sa chystať do školy. tzv. kolektívna námesačnosť :D ale keď nám bolo povedané, že je ešte noc, tak spolubydla poslušne zaľahla, ja som si ale ešte pozapínala tie gombíky na obliečke (to bolo vtedy)
a ešte sa mi stalo, ale to som ani nebola námesačná, že som o druhej v noci vstala, komplet som sa umyla, obliekla, nachystala som si raňajky, a až potom mi napadlo pozrieť sa na hodinky - a zistiť, že ešte FAKT nie je čas ísť do školy

mima.0

keď som bola malá tak som liezla po oknách, musela som tam mať reťaz aby sa nedalo otvoriť. :D raz som zoskočila z poschodovej postele a zobudila sa na zemi s rozbitými ústami.. :D že vraj z toho vyrastiem ale mám 23 a stále v noci lozím, a keď nelozím tak rozprávam, alebo dačo hladám. spolubývajúca ma pri tom už začala nahrávať :D stalo sa mi už aj že som vyšla v pyžame pred výťah, alebo budím o tretej spolubývajúce že sme zaspali do školy.

olivienka

no ja tiež bývam :D ale teda neviem, či sa s tým dá niečo robiť. len mi potom rodina alebo spolubývajúce hovoria, aké zaujímavé veci som robila, niekedy sa na to zobudím aj sama... raz som sa zobudila na to, že si obliekam rifle... inokedy mi spolubývajúca hlásila, že som si uprostred noci sadla na posteli a začala som si zapínať gombíky na obliečke na vankúš... a môj obľúbený zážitok je, ako som bola v noci v polospánku na wc (túto časť som si pamätala) a potom som si nejak pomýlila izbu a chcela som vliezť do postele sestre - ona tiež býva námesačná a okrem toho aj dezorientovaná, keď sa náhle zobudí, takže si myslela, že som pes a kričala na mňa, že fuj :D proste mimózy :)

mirka169

dnes mi oco povedal že som šla v noci do kuchyne a sa ma spytal že čo nespim a vraj som nehovorila nič a šla som si ľahnuť.. vobec si to nepametam...

Magy

to ti tu s istotou nepovie nikto. treba si kupit malu kameru s detektorom pohybu, ktora ta nasnima aj v tme, akonahle vstanes z postele.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som namesačna? - Fórum - ZDRAVIE.sk