Analny sex

analnysexnikdy

Nikdy som nemala analny sex a nikdy ma ani nelakal, ale raz som sa "dala" a chceli sme ho skusit, teda penis som nikdy v zadku nastastie nemala, bohuzial prst ano, no a fajn, urobila som sa mozno rychlejsie ako bezne, ale ...nie je sex ako sex a nie je orgazmus ako orgazmus. akonahle doznel, citila som sa ponizene a nechutne, vobec to za to nestalo a dnes si tak maximalne necham po zadku capnut/chytit a tym to konci. Kto chce viac ma smolu.

zbozna zens

Nechapem ako niekto moze od svojej manzelky , partnerky ziadat take zverstvo
Potom sa necudujte aky je svet zvrateny .
Dnes som citala ako 16 rocne dievca uniesli , zdrogovali a robili na nej take zverstva a nakoniec jej vaginu napichli na kol a vyhodili ju pred nemocnicou , kde nasledne devastacnym poraneniam pohlavia a vnutorneho dotrhania zomrela .
V aute u pachatelov nasli dalsie predmety ktorych hrozne utrpenie pred smrtou musela v sebe toto mlade dievca zazit .
Potom sa necudujte ked zenu ponizujete analom , uz su ako odpad

ritopich

Otras,
ty musis byt iny labuznik analovych jazd , ked ta moje poukazanie na zdravotne komnplikacie - nasledkom analnych radovanok tak vytocilo do hysterickeho zachvatu , pravda sa tazko cita

Trafena hus zagagala

otras

Vazena osoba "ritopichova". To co tu ale vy predvadzate, to su skor priznaky hysterie, vysinutej psychiky, alebo mozno liecenia si komplexov, nez nejaka snaha o vyslovenie nazoru, alebo rady. Ak mate k niecomu negativny postoj, tak sa to da napisat aj slusne a v jednom prispevku a nie tu sirit hysterie ako blazon co utiekol zo psychiatrie.