Analny sex

Lulita

Slecna - hej, zial ano :D ale nie, ze by ma nutil, ale proste to spomenie, skusali sme to, ale ja neviem, ci sa neviem uvolnit, alebo co, ale mna to boli, (vsetko jemne a aj tak na druhy den krv-potom strach) v predchadzajucom vztahu sme ho mozno dokopy 3 x praktizovali a teda v nirvane som z toho veru nebola, ono je to urcene na kakanie, no, ale clovek vymyslavy tvor vydume sprostosti stale

Slecna A.

doom, moj sa z casu na cas spyta, ci to neskusime...Reku hej, niekedy :D Ale zeby naliehal, alebo presviedcal, to absolutne nie. Ja sama som zvedava, ci mi to nieco nove da. Skor k tomu pristupujem dost skepticky, kedze doteraz som s klasikou bola nadmieru spokojna a dako nepotrebujem skusat nove :) Ale nikdy nehovor nikdy

Lulita

no presne, to sa mi trosku nepaci, ze by sa dosrali, keby sme im tam natiahli vibrator :D ale zene sa ma paci vsetko a co nie, tak ju presvedcia, ze je to ok :))

Slecna A.

Lulita, presne tak...pytala som sa kamosov, ale aj toho mojho, ze ci by im nevadilo, keby sa "tam" pohrala zenska...zdesene odpovedali, ze SAMOZREJME, ze vadilo :D A mozno len nechceli povedat pravdu? Ktovie...My sme to s drahym este neskusali, ale mozno vyskusame...mame na skusanie kadecoho cely zivot :)