Je mi to uz vtipne tak to niekde musim dat

Príspevok v téme: Je mi to uz vtipne tak to niekde musim dat
sasanka159

Zdravim Vas :)
Ono to ani nieje problem skor mna uz nebavi rozculovat sa a vobec zapodievat sa tym. Ide o to, ze mam pokec a ma ho aj moj byvaly priatel, on si vypisoval mozno este vypisuje s babami a mne huci ze si o mne myslel nieco ine, ze niesom ta s ktorou by bol stastny lebo si vypisujem s chlapmi :D Pritom mam od neho 5 sprav, pisem cez mobil a odpisujem mu a ked tak odpisujem mojim spoluziackam alebo jednemu davnemu kamaratovi a to ohladne mediciny lebo mam taky maly zaujem vyskusat to :) Lenze ako vidite darmo niekoho presviedcat, ono mna uz nebavi riesit debiliny a radsej sa odhlasim a idem robit nieco ine ale potom sa dozvedam zevraj mam ine ucty a pisem si cez ne, normalne mi je to na smiech a bodaj by som riesila nieco vazne ale ja furt musim riesit chujoviny :D

sasank159

Ja ho praveze nemam v priateloch ale mi od neho chodia spravy co by som mala robit a co nie a ja sa na tom len zabavam a nebavi ma to citat tak tam radsej ani niesom :)
No nedajboze aby som sa ponukala to nikdy ale myslim ze je schopny mi aj to povedat ze sa ponukam a ak mi to povie tak sa zacnem velmi smiat :D

Iba Katka

Nerieš :) Je to tvoj bývalý a aj keby si sa tam nedajbože ponúkala na sex, tak jeho do toho už nič nie je