Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je mi to uz vtipne tak to niekde musim dat

Príspevok v téme: Je mi to uz vtipne tak to niekde musim dat
sasanka159

Zdravim Vas :)
Ono to ani nieje problem skor mna uz nebavi rozculovat sa a vobec zapodievat sa tym. Ide o to, ze mam pokec a ma ho aj moj byvaly priatel, on si vypisoval mozno este vypisuje s babami a mne huci ze si o mne myslel nieco ine, ze niesom ta s ktorou by bol stastny lebo si vypisujem s chlapmi :D Pritom mam od neho 5 sprav, pisem cez mobil a odpisujem mu a ked tak odpisujem mojim spoluziackam alebo jednemu davnemu kamaratovi a to ohladne mediciny lebo mam taky maly zaujem vyskusat to :) Lenze ako vidite darmo niekoho presviedcat, ono mna uz nebavi riesit debiliny a radsej sa odhlasim a idem robit nieco ine ale potom sa dozvedam zevraj mam ine ucty a pisem si cez ne, normalne mi je to na smiech a bodaj by som riesila nieco vazne ale ja furt musim riesit chujoviny :D

LILIII

nenapadlo VAS zrusit si konto na pokeci ? skus to navrhnut i jemu.... ja viem bude to mozno problem ,pretoze vo virtualnej sfere si mozme pisat to co by sme rady zili a nie to co v skutocnosti zijeme ,takze chcelo by to "vypnut sa"

sasanka159

Ja nemam facebook len tak pre info. A mozem si pisat s kamoskami kde chcem je to moja volba a moj byvali mi nema co rozkazovat, ja sa tiez na tom smejem ze je to detske a mne to je a smiesne riesit takuto banalitu.

lea128

v skratke: tak to vyzera ked maju male deti nejaky vztah....cudujem sa, ze na pokeci su este dajaki ludia, pokec vzdy sluzil na plytke romaniky na nic ine...mne by tiez vadilo, kebyze moj chlap chodi na pokec, pisat s kamaratkami si mozes aj inde nie na pochybnych socialnych sietach, kde su sami uchylaci...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je mi to uz vtipne tak to niekde musim dat - Fórum - ZDRAVIE.sk