Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zistovanie tehotenstva u gynekologa

Príspevok v téme: Zistovanie tehotenstva u gynekologa
teehootna

pred mesiacom som bola na gynekol.prehliadke, ale mala som podozrenie ze som tehotna (mal by to byt 4tt), chcem sa spytat ci je mozne aby gynekolog nezistil tehotenstvo ak mi robil sono, vyter z krcka,ale povedal ze tehotna nie som. je mozne ze to este bolo skoro a nic tam nevidel, povedal ze som inac zdrava, akoze mala som aj menzes ale len taky zvlastny,akoby len spinenie, testy negativne ale presiel dalsi mesiac a uz som na isto tehotna testy som robila uz dve a su tam dve ciarky, menzes uz tri dni meska... mala by som byt v 4.tyzdni ale rozmyslam ci to nemoze byt ten 8.tyzden ak teda este pri tej prehliadke pred mesiacom nic nevidel na sone... viem, ze plod je mozne vidiet na ultrazvuku az najskor v 6.tyzdni, co by suhlasilo, lebo keby bolo ze som v tom 8.tyzdni v tom case ked mi robil prehliadku som bola v 4.tt a nemohol zrejme este vidiet, ale predsa len mal by to vidiet podla toho aka je maternica, krcok a ine veci... urcite za gynekologom pojdem ale az o tyzden,ma dovolenku, ale zatial ci mi niekto nevie odpovedat

veronicka2

ja si myslim ze vtedy ti nemohol zistit cez krcek lebo mne lekar povedal ze v skorych stadiach sa to zistuje jedine cez hcg, ktory mas v krvi. cize zisti ti tehotenstvo cez odber krvi. cez krcek a prehmatanie maternice sa da zistit tehu ked su organy zvacsene a maju akoby inu ,,konstrukciu" ale to vie zistit jedine lekat ktory ma v tom prax. pretoze tieto organy sa akoby zvacsia pri tehotenstve ale trosku neskor ako na zaciatku.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zistovanie tehotenstva u gynekologa - Fórum - ZDRAVIE.sk