Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ženy, dievčatá - ako chápete toto

Príspevok v téme: Ženy, dievčatá - ako chápete toto
Malinka

Ahoj všetkým,

chcem sa opýtať žien, dievčat, slečien... ako si vykladáte, ak vám nejaký muž, chalan... dá na seba kontakt a povie, aby ste sa ozvali? Nie nie, nejedná sa o žiadneho \"kamoša ktorý to spravil a pýta si radu\" ale priamo o mňa. Chodím do školy a dal som kontakt na seba pár dievčatám s tým, aby sa ozvali keď budú mať čas že niekam pôjdeme. Považoval som to za dobrý spôsob nakoľko ja mám času dosť a ony málo, tak nech si určia ony kedy môžu. Samozrejme sa zatiaľ neozvali :) Treba vás, dievky riadne chytiť za opraty a niekam pozvať na konkrétny čas alebo sa ozvete aj samy? :)

blecha

ak by si bol sympaťák, tak by som sa možno aj ozvala. Pretože by som to skôr brala, že aaaa budem mať nového kamoša, možno, vyskúšam aký je a uvidí sa.

Samozrejme, by bolo treba vidieť akým spôsobom si ich rozdával. Či si náhodou po nich nežmurkal, alebo špúlil pery a také trápne gestá.
Ak by si urobil niečo také, tak sa ti neozvem a číslo zahodím :D

olivienka

vemeno, ja viem, čo si ty myslíš o ženách, ale tu nešlo o pozvanie do kina, ale o rozdávanie kontaktov s tým, že veď sa hádam niektorá ozve :D s tvojou poslednou vetou ale súhlasím. a keď som hovorila, že ja by som sa na to neozvala, treba povedať, že by mi naopak ani nenapadlo takto "rozhadzovať siete" a ešte čakať, že sa na to nejaký chlap ozve :D takže to považujem prinajmenšom za divné z obidvoch strán
za ženami netreba doliezať, ale slušné správanie sa patrí

Vemeno

Malinka,

to su len predstavy a sny zien ze muz by mal za nimi doliezat. V skutocnosti zena kora si to myzsli nestoji za ziadnu namahu. Normalny clovek s pozvanim do kina, alebo do kavarne bud suhlasi, alebo zdvorilo odmietne. Ako sa hovori: Nikdy sa nad nikoho nepovysuj a pred nikym neponizuj,

mellisa

Ty si takto hľadáš babu v štýle a la Farmár hľadá ženu? :)
No neviem, čo by si o mne kto myslel, keby som rozdala svoje telef. čislo asi takým 5-8 chlapom.

olivienka

lol :D akože, ja ozaj všeličo znesiem, ale na toto by som sa ani ja neozvala :D to maximálne ak by som dotyčného poznala už rok/sto rokov a dohadovali by sme sa normálne osobne, že niekam pôjdeme, len by som práve nemala čas... tak by sme sa dohodli, že keď budem mať menej roboty, poviem mu. ale toto asi nebol ten prípad :D

Sejla

akože.. ja by som za istých okolností nemala problém pozvať muža niekam... ale nie za takýchto:D A ešte keby som sa dozvedela, že rozdával čísla aj iným ženám tak, ako mne... tak by som mu s radosťou prenechala tú, čo sa na toto chytí:)

lea128

Tiez sa mi to stalo, ze mi dal takmer cudzi chlap raz cislo...ze zavolaj... Cislo som pri najblizsom kosi vyhodila. clovek ma musi najprv zaujat aby som niekam isla a s cislom v ruke a odkazom "zavolaj" ma velmi nezaujme. A cudujem sa ti o co ti ide, ked pozyvas takto viac dievcat vonku? Teda nechavas im cisla...akoze chces roztiahnut siete a cakas kedy sa ktora chyti alebo co? Ved si vyber jednu, ktora je ti najviac sympaticka a skus zavolat ju, ked zistis, ze zdiela rovnake sympatie tak mas nadej, ze z toho moze byt aj nieco viac...ale nie, ze rozhodis cisla a cakas kedy sa ktora ozve...

tbl555

zámer je dobrý, ale takto to nefunguje..žene treba dvoriť a presvedčiť ju, že práve s tebou by mala ísť von a práve ona..a nie že zavoleeej..;)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ženy, dievčatá - ako chápete toto - Fórum - ZDRAVIE.sk