Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Premnoženie candidy, dieta

Príspevok v téme: Premnoženie candidy, dieta
Pe04087

Dobrý deň chcel by som sa poradiť kvôli tomu, lebo mám príznaky premnoženia candidy. Vysadil som cukry, biele pečivo. Jem veľa zeleniny, robím si šaláty a k nim kuracie mäso na prírodno s oreganovým korením. Zaujímalo by ma či môžem jesť celozrnné pečivo alebo grahámové cestoviny a bryndzu. Prosím aké potraviny by mi mohli ešte pomôcť a koľko by som asi mal diétu držať.

Ďakujem veľmi pekne.

ALENUSKA

Ja by som ti odporucila biorezonancnu diagnostiku, kde ti podaju celkovy obraz o tvojom organizme, co v tvojom tele nefunguje spravne a podobne. Vypracuju ti aj presne cielenu liecbu a urcite ti poradia aj s tymto problemom. Nam pomohli celej rodine a dozvedeli sme sa tam vela zaujimaveho o nasom tele, preco funguje ako funguje. Chodime k MUDr. Tomovej a u nej stoji tato diagnostika iba 15€. Diagnostiky robi v ramci celej SR, staci sa len objednat. Ak chces ,poslem ti cislo.

spaceboy

ahoj, k tvojmu problemu sa mi podaril najst jeden dobry clanok, kde mas povolene aj zakazane potraviny, pozri tu candida.inetcz.com , zaroven by si mal uzivat probiotika, pozri si o tom video tu www.sunpharma.sk , probiotika ti pomahaju rozkladat toxicke latky v tele, znizovat premnozene skodlive mikroorganizmy, znizovat mnozstvo kvasiniek, podielat sa na imunitnom systeme

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.