Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Často choré dieťa, znížená imunita.

Príspevok v téme: Často choré dieťa, znížená imunita.
Riškovamama

Môj 5-ročný syn je každú chvíľu chorý. Už ani nepočítam, koľko antibiotík v tomto roku užíval. Neviem už čo mám robiť, o rok ide do školy a jeho imunita sa stále nezlepšuje. Lekárka tvrdí, že z toho vyrastie ale on je chorý z roka na rok viac. Uvažujem nad prírodnou liečbou. Má niekto z vás skúsenosť s týmto pracoviskom?
Pred tým názvom treba dať www. Nedala som to, aby mi to náhodou nevyhodilo.

-odkaz odstránený-

Lilly

"Lekárka tvrdí, že z toho vyrastie"
:D tak taku lekarku by som viac už nenavstivila.

Pri imunite je dolezita aj zdrava strava rastlinneho povodu a byt na čerstvom vzduchu, nie cele dni vo vykurenych miestnostiach.

Kedže 70% imunitneho systemu sidli v črevách - tak je zrejme podstatne aké potraviny jeme a čo všetko sa do tých čriev dostane - treba sa nad tým zamyslieť .

Ved len napr. taký biely cukor je jed pre biele krvinky, ktoré paralizuje, takže ak tvoj syn konzumuje sladkosti,keksy , biele pecivo - tak mu to ešte viac znižuje už oslabenú imunitu. Takže tieto veci by som u neho určite vynechala.

RNG

oplnam, NAC(N-acetyl cystein) je na Slovensku znamy ako odhlienovac, acetyl cystein. Pouziva sa v syrupoch proti kaslu, ale je ho dostat aj v tabletach. Ja pouzivam na sebe 2 x 600 az 1200 mg, na dieta to treba prepocitat v pomere vahy.
Na moju vnucku(6 rocna) pouzivam 600 mg kapsulu rozpustenu v pollitri vody, vo flasi dobre pretrasiem a necham jej vypit asi deci. Chut je citronova, da sa zamaskovat ovocnou stavou.

RNG

Az 70% imunnych latok v tele vyrabaju v crevach probiotika. Ked ich znicis antibiotikami, ako mozes ocakavat, ze sa ti imunita zvysi?
Dieta potrebuje dostavat extra mikrovlakniny a nasadit kvalitne probiotika, inac pri castom pouzivani antibiotik bude jeho munita pracovat len na 30%
Odporucam na cas brat tiez colostrum, NAC, roztok GSE a oreganovy olej v enterickych kapsuliach. Tieto neposkodia crevnu floru, ale potlacia velku vacsinu skodlivych mikrobov. Najdolezitejsie je ich vyhubit v nose a prinosnycyh dutinach, kde sa tpo da len kvapkanim antimikrobialnych latok priamo do nosa, v leze, s hlavou zaklonenou dozadu co najviac, aby sa to dostalo aj do celnych dutin.
Nic brane ustne sa tam totiz nemoze dostat a infekcie v npose a celnych dutinach mozu pretrvavat aj roky. Pozri viac cez google.sk uvedenim rng infekcie.
Mnohe "chronicke" su len formy, ktore su zamaskovane(biofilmy,chlamidie a boreliozy, mykoplazmy, L-formy, plesne a mykozy) a na tie neposobia atb, prave naopak, znicenim probiotik im daju zelenu na rozmnozenie sa.

ALENUSKA

Ahoj, nam tiez pomohla az prirodna medicina...my sme boli aj s detmi na tzv. biorezonancnom vysetreni u MUDr. Tomovej . Vsetkych nas dala dokopy behom mesiaca a sme velmi spokojni a inde uz ani s detmi nechodim....toto vysetrenie je uplne bez vedlajsich ucinkov a behom 30 min. dostanes obraz o celom tele, ako funguje, kde su zataze a preco sa deje ,to co sa deje. Doktorka potom na zaklade tejto diagnostiky vypracuje aj presne cielenu liecbu. Cena za vysetrenie je iba 15€.
Ak by si chcela , poslem ti cislo,kde sa mozes objednat....

rakyta

to nie je detske centrum, tam sa liecia aj dospeli ludia. ja mam 21, bola som s akne. maximalna spokojnost. ale ako je to s liecbou deti to netusim.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Často choré dieťa, znížená imunita. - Fórum - ZDRAVIE.sk